ABOP-assembleelid Miquella Huur geeft aan dat de uitvoering van het beleid in de afgelopen jaren voor de helft geslaagd is en benadrukt dat er altijd ruimte is voor verbetering. Ze merkt op dat onderwijs en volksgezondheid meer prioriteit hadden moeten krijgen, vooral in het binnenland. Dit zei Huur tijdens de registratie van politieke organisaties op het terrein van KKF.
Huur hoopt dat de ABOP in de komende regeerperiode meer ruimte krijgt om zaken anders aan te pakken. Ze wijst erop dat kinderen in het binnenland pas meer dan een maand na de heropening in oktober weer naar school konden gaan en benadrukt dat zij gelijke kansen moeten krijgen als hun stadsgenoten.
Klimaatverandering heeft er mede voor gezorgd dat de scholen later begonnen. Huur heeft haar werk als volksvertegenwoordiger als intensief ervaren, gezien de vele taken die ze moest combineren en de balans die ze moest vinden.
Ze stelt dat de ABOP zich sterk heeft gemaakt om vrouwen en jongeren de kans te geven zich te profileren in verschillende posities. Als vrouw binnen de partij heeft ze veel tijd besteed aan het lezen van stukken en wetten om de samenleving beter van dienst te zijn.
- 48th CARICOM Heads of Government in Barbados..
- Honderden in gevaar door enorme zinkgaten in Amazonestad..
- Interventie-eenheid QRT ondergebracht in voormalig ‘Politie…..
- Registratie DUS aangehouden door CHS vanwege ontbrekende st…..
- Winderigheid..
- Jamilhio Rigters debuteert bij Jamaicaanse Cavalier FC..
- Quick Response Team opereert vanuit politie posthuis 6..
- Het Falen van Volksgezondheid (3)..
- Suriname steunt Guyana in haar grensdispuut met Venezuela: …..
- ‘Historische’ ontwikkeling grondenrechten..
- Voedselpakketten en sociale bijstand sneller en toegankelij…..
- President Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondia…..
- Politieke partijen registreren zich voor deelname aan verki…..
- Politieposthuis 6 officieel her ingebruik genomen door de p…..
- BEP-voorzitter Asabina: ‘Wij gaan met opgeheven hoofd de ve…..
- Reactie op “Onthutsende onthulling: president Hof zat ook o…..
- Gaanman Velantie: Okanisi-volk verwerpt respectloze wet gro…..
- VSB ernstig bezorgd over mijnbouwovereenkomst met Chinalco..
- Zanger/musicus Ruben Semmoh waagt zich ook aan entertainmen…..
- Ruim 71.000 personen uit bestand koopkrachtversterking geha…..
- Okanisi-volk verwerpt respectloze conceptwet grondenrechten..