Na een renovatieperiode van ongeveer 2 maanden is Polikliniek Calcutta nu een feit. De Polikliniek is niet alleen gerenoveerd maar ook volledig ingericht. Op 4 februari ondergingen enkele poliklinieken van de Regionale Gezondheisdienst (RGD) een renovatie. Op 3 april vond de oplevering van polikliniek Calcutta plaats. Minister Amar Ramadhin onderstreepte dat de RGD zeer belangrijk is voor het ministerie. Met 43 poliklinieken verspreid over de gehele kustvlakte zorgen zij voor toegankelijke en betaalbare eerstelijnsgezondheidszorg voor de Surinaamse Bevolking.
“Als we werken laten we goed beleid maken, laten we die ontwikkeling brengen op de juiste wijze zodat die samenleving maximaal mogelijk gebruik kan maken van die voorzieningen. Het is hun recht en het is onze plicht als regering om ervoor te zorgen dat die zaken daar zijn” aldus Ramadhin. De bewindsman somde diverse ontwikkelingen op die in de komende weken opgeleverd zullen worden ten behoeve van de RGD poliklinieken. Tot slot gaf hij aan tevreden te zijn met de inzet van directeur Radjkoemar en de ontwikkelingen die sedert zijn aantreden plaatsvinden.
Directeur Radjesh Radjkoemar gaf aan dat Polikliniek Calcutta voor minstens 30 jaar niet gerenoveerd is. Op basis van een oriëntatiebezoek in augustus 2024 is besloten de renovatie zo snel als mogelijk te doen plaatsvinden. De directeur stelde dat iedere patiënt die naar de dokter gaat om behandeld te worden goed geaccommodeerd dient te worden. Ook de inschrijvingen bij Polikliniek Calcutta zijn na de oplevering toegenomen. Tot slot bedankte hij de technische dienst van de RGD, de districtscommissaris van Saramacca en het ministerie van Volksgezondheid voor de goede samenwerking.
Polikliniek Boskamp en de dienstwoning van RGD Groningen zijn reeds gerenoveerd. Over 2 weken zal ook de oplevering van polikliniek Groningen plaatsvinden. Hierna volgen polikliniek Tijgerkrijk en La Prevoyance.
- Assembleelid Edward Belfort overleden..
- Assembleelid tevens NDP-kandidaat Belfort overleden..
- Misiekaba: Behalve Staatsolie ook Staatsgas, Staatsvis, Sta…..
- ECD en Milieupolitie treden op tegen bandenzaken in Paramar…..
- Axwijk sportcomplex..
- CBB-directeur niet te spreken over uitspraken president San…..
- Sprekers NPS discussieavond beloven betere tijden bij verki…..
- RGD neemt gerenoveerde poliklinieken in gebruik..
- DNA vernieuwt website voor het eerst in 13 jaar..
- DNA heeft na dertien jaar een vernieuwde website..
- PVV met handje vol doelpunten langs Inter Wanica..
- De Nationale Assemblee lanceert vernieuwde website..
- Gopal: “Santokhi beloofde jongeren een stuk grond, maar ze …..
- MEDIALANDSCHAP IS VERANDERD..
- ONVEILIGHEID ONDERMIJNT GEZAG..
- Open brief aan minister Nurmohamed ‘Statenmonument…..
- VSB schrijft president over oneerlijke speelveld op havens..
- Ramadhin: “Zorgprojecten geen verkiezingsstunt”..
- Minister Sozavo voert campagne bij Esther Stichting..
- Panama en Nederland koplopers voor Guyana’s olie-export Q1 …..
- Gopal: Santokhi beloofde jongeren een stuk grond maar geeft…..