Ivanildo Plein, parlementariër van de NPS, heeft in gesprek met TBN-Prime verteld over hoe het politieke landschap eruit ziet in de loop naar de verkiezingen van 25 mei 2025. “Het volk is het beste instituut om de NPS het aantal zetels te geven dat ze verdient”, aldus Plein.
Hij zegt dat het aantal stemmen dat de NPS heeft behaald in 2020, toen als het landelijke evenredigheidstelsel zou gelden, op zes zetels zou komen. “De NPS heeft zich in de afgelopen jaren geprofileerd, en de samenleving is zeer content hiermee en dat is te merken aan de verwelkoming van de NPS door de samenleving”, aldus Plein. Ook zei hij dat er kritische notities zijn gesteld en daarvan zijn er ook noteringen gemaakt die meegenomen zullen worden.
Volgens Plein is de NPS de enige partij, die in alle districten is gegaan om een discussieavond te organiseren om, vandaar uit, de steun te krijgen van de samenleving. “Wij blijven ons richten op vraagstukken die de samenleving bezig houden”, aldus Plein. Hij benadrukt dat de NPS veel ontwikkeling heeft gebracht in Suriname en weer ontwikkeling wenst te brengen op basis van de ervaring die ze heeft opgedaan in het verleden. Verder maakt hij bekend, dat de NPS geen aanhangsel is en niet afhankelijk is om ministeries te behouden om over zich heen te lopen. “ De NPS laat niet met zich sollen”, aldus Plein.
The post Plein: ‘Wij blijven ons richten op vraagstukken die de samenleving bezighouden’ ..
- Suriname trekt investeringen aan met vier nieuwe samenwerki…..
- NH bezoekt binnenland voor energieproject Biosweet II..
- Veiligheid op het water opgevoerd in Nickerie en Apoera..
- Volleybalsters Yelyco hebben geen kind aan Livo..
- Basisschool Botopasi kreeg 60 jaar geleden GLO-status..
- Waldi Anches in polepositie veteranen damkampioenschap..
- Karateka’s in startblokken voor ABC-toernooi..
- MOU’s getekend tijdens de International Business Conference…..
- Nieuwe beweging ‘Suriname Boven Alles’ gelanceerd..
- IMF: Suriname op weg naar explosieve economische groei door…..
- GEVAARLIJKE KUIL..
- A20: Investeren in Suriname? Eerst een realiteitstest..
- Drugsverdachte met SRD 200.000 aangehouden..
- Mac Andrew roept STVS-personeel op in dialoog te blijven..
- “Diaspora biedt kansen voor groei en vooruitgang”..
- President: BIZA-minister wordt niet op non-actief gesteld; …..
- Armoedegrens nu vastgesteld op SRD 7337..
- Inwoners Gaza geven Trump duidelijk antwoord: wij zullen he…..
- Samenwerking voor stimulering overdracht Franse taal en gas…..
- Regering bezuinigt op budget JusPol..
- Betaling driemaandelijkse verblijfsvergunning en rechten va…..