Ivanildo Plein, parlementariër van de NPS, heeft in gesprek met TBN-Prime verteld over hoe het politieke landschap eruit ziet in de loop naar de verkiezingen van 25 mei 2025. “Het volk is het beste instituut om de NPS het aantal zetels te geven dat ze verdient”, aldus Plein.
Hij zegt dat het aantal stemmen dat de NPS heeft behaald in 2020, toen als het landelijke evenredigheidstelsel zou gelden, op zes zetels zou komen. “De NPS heeft zich in de afgelopen jaren geprofileerd, en de samenleving is zeer content hiermee en dat is te merken aan de verwelkoming van de NPS door de samenleving”, aldus Plein. Ook zei hij dat er kritische notities zijn gesteld en daarvan zijn er ook noteringen gemaakt die meegenomen zullen worden.
Volgens Plein is de NPS de enige partij, die in alle districten is gegaan om een discussieavond te organiseren om, vandaar uit, de steun te krijgen van de samenleving. “Wij blijven ons richten op vraagstukken die de samenleving bezig houden”, aldus Plein. Hij benadrukt dat de NPS veel ontwikkeling heeft gebracht in Suriname en weer ontwikkeling wenst te brengen op basis van de ervaring die ze heeft opgedaan in het verleden. Verder maakt hij bekend, dat de NPS geen aanhangsel is en niet afhankelijk is om ministeries te behouden om over zich heen te lopen. “ De NPS laat niet met zich sollen”, aldus Plein.
The post Plein: ‘Wij blijven ons richten op vraagstukken die de samenleving bezighouden’ ..
- Kustwacht Suriname houdt twee illegale vissersvaartuigen aa…..
- 8.000 kiezers moeten hun ID-kaart nog ophalen..
- Simons: “Breng me naar de procureur-generaal”..
- Robinhood wil tachtigjarig bestaan vieren met Braziliaanse …..
- PALU wil met partners alternatief vormen..
- Kanker een van de voornaamste doodsoorzaken bij kinderen..
- Suriname en de BENELUX-staten tekenen twee overeenkomsten..
- A20, DOE en PRO: ‘Suriname, hier zijn wij. Hét alternatief!…..
- Van der San ziet A20 zetels pakken, NDP 18 en VHP 11 zetels..
- ECD ontdekt vervallen producten bij controle kassasystemen..
- Korps Politie Suriname feliciteert lichting 15 februari 199…..
- Woning annex meubelbedrijf afgebrand..
- Voorwaarts verpest sterke start Notch..
- Rechtvaardigheid same-sex koppels..
- PVP wil armoede structureel bestrijden met drastische maatr…..
- Training ruimtelijke ordening en planning voor ROM, OW en P…..
- Tuchtcollege voor Landmeters in oprichting..
- Partijvoorzitter is politiek leider? Tijd voor hervorming!..
- Buurtmanager Nieuw Nickerie treedt op tegen illegale vuilst…..
- Tafeltennisbond krijgt nieuw bestuur..
- Breaking: Alice Amafo keert terug naar ABOP..