Een Amerikaanse vrouw is afgelopen weekend gearresteerd op verdenking van het inruilen van een pleegkind voor een aap. De 62-jarige Brenda Deutsch, afkomstig uit Lincoln County, zou het kind hebben afgestaan om haar verzameling exotische dieren uit te breiden. Dat meldt de Amerikaanse nieuwszender KSDK.
Deutsch heeft naar verluidt in de loop der jaren voor meer dan tweehonderd pleegkinderen gezorgd en staat bekend als verzamelaar van exotische dieren. Ze wordt momenteel aangeklaagd voor drie misdrijven: kindermishandeling, verwaarlozing en het in gevaar brengen van een kind. De aanklachten houden verband met de verdwijning van een pleegkind dat later werd teruggevonden in de Amerikaanse staat Texas.
Volgens openbaar aanklager Mike Wood kwam een getuige naar voren met ernstige beschuldigingen over systematisch misbruik binnen het huishouden van Deutsch. “Een getuige verklaarde dat er sprake was van een ruil: een kind werd naar Texas gebracht, en in ruil daarvoor werd een aap mee teruggenomen,” aldus Wood. De politie onderzoekt momenteel de echtheid van deze getuigenverklaring.
Melding bij jeugdzorgDe zaak kwam aan het licht na een anonieme melding bij jeugdzorg over structurele kindermishandeling door Deutsch. Op basis daarvan werd op 21 november 2024 een politieonderzoek gestart. Uit politiedocumenten zou blijken dat het vermiste meisje inmiddels is teruggevonden bij een vriendin van Deutsch in Texas. Ze werd daar alleen aangetroffen in een vervuild huis, omringd door exotische dieren.
Verontrustende detailsDe vermeende mishandelingen zouden al jaren hebben plaatsgevonden. Het slachtoffer verklaarde dat ze herhaaldelijk door Deutsch werd geslagen – met onder meer een peddel, schoenen en met de vlakke hand. Daarnaast zou Deutsch haar kleding hebben afgepakt en weggegeven als strafmaatregel.
Brenda Deutsch werd afgelopen weekend in hechtenis genomen. Haar borgsom is vastgesteld op 250.000 dollar. Ze moet later deze week voor de rechtbank verschijnen.
- Restaurantweek drijfveer voor kwaliteitsverbetering horeca..
- Scholieren VOS Scholengemeenschap Tamanredjo krijgen inform…..
- Ruzie over brood mondt uit in schietincident..
- NIEUW GEBOUW MAAR GEEN NIEUWE GEZONDHEIDSZORG..
- Medische Zending: Gezondheidszorg in binnenland op instorte…..
- Vayhishta Miskin: ‘Een gezonde samenleving in Suriname ligt…..
- Natio treft titelverdediger Mexico en Costa Rica in Gold Cu…..
- Verwarrende mededelingen over oorzaak koersstijging..
- Telesur nu officieel een N.V...
- Twaalfde bouwbeurs breekt bezoekersrecord..
- Onderminister Hassankhan pleit voor debat over verkiezingsv…..
- Oriëntatie veiligheid drukkerijen..
- Santokhi: Suriname moet toegankelijker en aantrekkelijker w…..
- Wisselvallig weer: zon én buien verwacht..
- Glynis Terborg hoopt dat kinderlied ‘Keti Koti’ herkenning …..
- Vakbonden vegen regeringsvoorstel van de tafel over loonsve…..
- Bolsonaro met buikpijn opgenomen in ziekenhuis tijdens poli…..
- SCUA slaat alarm over veiligheidssituatie..
- Toekomst Surinaams toerisme krijgt vorm tijdens National To…..
- Duizenden studenten verwacht op onderwijs- en beroepenbeurs..
- “Gelovige mag politiek actief zijn, maar moet steeds kiezen…..