De Pertjajah Luhur (PL) is volledig voorbereid om na de komende verkiezingen deel te nemen aan een regeringscoalitie. Dat heeft minister van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT), Uraiqit Ramsaran, gezegd. Ramsaran is de nummer twee op de kandidatenlijst van de PL voor De Nationale Assemblee (DNA).
Volgens de bewindsman heeft partijvoorzitter Paul Somohardjo veel vertrouwen in de jonge generatie binnen de partij. “We trekken met een sterke, verjongde lijst de verkiezingen in. Het doel is om het maximale resultaat te behalen,” aldus Ramsaran.
Hij benadrukte dat niemand binnen de partij buitengesloten wordt en dat PL zich inzet om voldoende zetels binnen te halen om een serieuze rol te kunnen spelen in de vorming van een nieuwe coalitie.
Ramsaran gaf aan dat de partij niet alleen toekomstbestendig is, maar ook groei vertoont. “De PL is springlevend en klaar voor coalitiedeelname,” verklaarde hij.
Partijvoorzitter Somohardjo liet zich eveneens uit over de kracht van de partij. Hij sprak vol vertrouwen over het functioneren van zijn zoon, Bronto Somohardjo, en stelde dat niemand zich zorgen hoeft te maken over zijn loyaliteit. “Bronto gaat een goede job doen, hij zal de partij niet verraden. Het is tenslotte mijn zoon,” zei Somohardjo.
De partijvoorzitter sprak bovendien zijn trots uit over het 50-jarig bestaan van de PL. “Waar andere partijen inmiddels zijn verdwenen, bestaat de PL nog steeds. Dat bewijst onze stabiliteit en toewijding aan de politieke ontwikkeling van Suriname,” aldus Somohardjo.
- CELOS maakt aanzet voor nationaal agroforestry visie..
- Oneerlijke concurrentie blijft uitdaging voor bedrijfsleven..
- De Nieuwe Leeuw doet aangifte wegens vermoedelijke fraude m…..
- Hilge Cost..
- VS deporteert meer vermeende bendeleden naar El Salvador..
- Twaalfde de Bouw-, Woon- en Huishoudbeurs in voorbereiding..
- Geen toelage voor buitenschools lerende en niet-werkende jo…..
- 66 Safe City camera’s voor Nickerie..
- ABOP: “Politieke spelletjes van Van Dijk-Silos brengen verk…..
- Illegale landingsbaan tussen Tibiti en Witagron onklaar gem…..
- Abop: ‘Ongefundeerde beschuldigingen Van Dijk-Silos ondermi…..
- President hoopt dat vreugde van Eid-ul-Fitr zich uitstrekt …..
- Hooglandrijstsector voelt zich verwaarloosd door LVV..
- ABOP slaat terug en haalt uit naar Van Dijk-Silos..
- Illegale landingsbaan onklaar gemaakt..
- Le Pen uitgesloten van verkiezingen 2027, veroordeeld voor …..
- Zwarte Cobra (74) hoort binnenkort of hij weer de cel in mo…..
- Surinaamse studenten in Servië ontvangen al jaren geen stud…..
- President: Liefde, verdraagzaamheid en medeleven koesteren..
- Illegale landingsbaan onklaar gemaak Tibiti-Witagron..
- Fraude en valsheid in geschrifte bij kandidaatstelling: NDP…..