Na een periode van stilte is artiest Pinas Emanuel terug met een nieuwe single, getiteld ‘Sakafasi’. Het nummer, dat hij omschrijft als een rustgevende, maar diepgaande compositie, is een weerspiegeling van zijn persoonlijke ervaringen en gevoelens.
“Dit lied gaat over iemand die zachtmoedig is. Door jouw goedhartigheid maken bepaalde mensen daar misbruik van”, vertelt Pinas. “Het is geen liefdesverhaal, maar een nummer over levenservaringen. Ik werk graag met gevoelens, en dit heb ik persoonlijk ervaren. Toen wist ik dat het tijd was om er een lied over uit te brengen.”
De single is tot stand gekomen in samenwerking met Timothy, die de pianopartijen voor zijn rekening nam. Pinas zelf speelde de gitaar en verzorgde de zang. “Het blijft in dezelfde rustgevende stijl die mijn fans van mij gewend zijn”, zegt hij daarover.
Hoewel hij de afgelopen tijd minder muzikaal actief was, heeft Pinas zeker niet stilgezeten. Naast zijn artiestenleven werkt hij ook bij het Korps Penitentiaire Ambtenaren (KPA), waardoor muziek maken soms op de achtergrond raakte. “In mijn rustperiode kreeg ik veel ingevingen en nieuwe ervaringen. Dat heeft ervoor gezorgd dat ik nu deze poku heb uitgebracht”, aldus de zanger.
Over zijn muzikale traject tot nu toe is Pinas dankbaar: “Sinds mijn laatste release tot nu toe mag ik niet klagen. Als artiest ben ik trots op alles wat ik heb kunnen bereiken.” Met ‘Sakafasi’ wil Pinas een boodschap meegeven: “Je hoeft je niet uit te sloven voor een ander. Doe wat je kunt, help waar het nodig is, maar verwacht niets terug. Verwachtingen kunnen ervoor zorgen dat je je gebroken voelt.”
Fans mogen zich verheugen, want Pinas belooft dat er meer muziek aankomt. “Ik ben weer gestart en voorlopig blijf ik bij mijn genres, omdat ik merk dat ik mijn fans daarmee kan raken. We zien wel wat de toekomst brengt.” Tot slot deelt Pinas een oproep aan zijn luisteraars. “Onthoud de titel van dit lied en probeer mensen goed te behandelen.”
The post Pinas Emanuel terug met nieuwe single ‘Sakafasi’ ..
- SEOB: ‘Surinaamse economie vertoont tekenen van herstel…..
- Valse start: Robinhood laat kans liggen tegen tien man Moun…..
- Minister Gopal: “Mentale gezondheid van jongeren vergt geza…..
- Directrice Huize Ashiana verbaasd om eis personeelsbond..
- De Commissaris Weytingweg: symbool van beleidsstilstand..
- Kaya Kaya Festival omgebouwd tot kleinschalig straatfeest O…..
- Nieuwe bestuursressorten voor Paramaribo en Wanica..
- Baasaron kondigt nieuwe digitale prijscontrole applicatie a…..
- Gratis medische zorg voor Coronie en Nickerie tijdens Gran …..
- SWM: ‘Droogte en vakantie zorgen voor druk op waternet’..
- Lijst nieuwe kandidaat-districtscommissarissen bekend..
- Su Dance Camp 2025 wordt ‘show vol talent en expressie’..
- President Simons roept districtscommissarissen op: “Decentr…..
- Gezochte militair Beeldsnijder meldt zich bij Militaire Pol…..
- Verdachte van inbraken te Nieuw Ganzee en Brownsweg aangeho….
- Tsang: ‘86 personeelsleden OWRO misleid bij aanstelling…..
- Clemantine Leysner..
- Fikse boete voor bezitten illegale eendsoort..
- Verdachte militair meldt zich aan bij de MP..
- “Koopkrachtversterking via MoniKarta was slechts noodmaatre…..
- Overheid in de berm..