De Algemeen Bond Personeel TCT heeft het vertrouwen opgezegd in de directie van het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT). Het personeel heeft aangegeven de acties voort te zetten. Dit bevestigt bondsecretaris Eugene Daniël tegenover Suriname suriname.
De bond wil niet langer samenwerken met Estrea Noordzee, directeur van Transport, en Faridy Lila, directeur van Algemene en Administratieve Zaken. Volgens de bond zijn deze twee directieleden verantwoordelijk voor de aanhoudende onrust binnen het ministerie.
Het personeel heeft de bond opdracht gegeven zich nu te richten op de BEP, de partij die naar verwachting binnenkort het ministerie zal aansturen. Het personeel benadrukt dat niet de ABOP of vicepresident Ronnie Brunswijk verantwoordelijk is voor de huidige situatie, maar juist de twee genoemde functionarissen.
Volgens de bond hebben de directeuren hun eigen agenda gevolgd en onvoldoende aandacht besteed aan personeelsbelangen. Daarnaast heeft de algemene ledenvergadering (ALV) opgeroepen tot spoedige renovatie van de werkunits, inclusief het verbeteren van sanitaire voorzieningen en het leveren van adequaat meubilair. Hiermee wil men zorgen voor betere werkomstandigheden en het verminderen van klachten.
De aandacht van het personeel is nu gericht op de nieuwe leiding van het ministerie, die naar verwachting binnen enkele weken het roer zal overnemen.
- Minister Raghoebarsing zwijgt over koersstijging..
- Halve offshore gebied Suriname nu onder contract na deal me…..
- Raymond Alder aangehouden in Guyana voor cocaïnesmokkel..
- KPS: Onderzoek zaak Sunparklaan verloopt vlot..
- Buurtmanager Wageningen vindt gevaarlijke voorwerpen tijden…..
- Boldewijn: is Goerdat wel eerlijk en openhartig geweest naa…..
- Korpschef Isaacs: ‘Er is sprake van enige mate van verruwin…..
- Surinaams Rode Kruis viert 85 jaar hulpverlening en menseli…..
- Presentatie van krachtig boek op Wereld Sikkelceldag..
- Suriname brengt Amazonecultuur tot leven op ‘Caribbean Expe…..
- Soos Hortensia viert 50 jaar betrokkenheid met senioren in …..
- Onderzoek bij vaststelling van het vaderschap..
- Monumenten dreigen te verdwijnen: actie dringend nodig..
- Asabina: nieuw regeerteam blinkt uit in bekwaamheid, betrok…..
- Staat Suriname verkoopt aandelen Hakrinbank vanaf SRD1200 p…..
- John Kenneth Maria Muller..
- ‘De Grote Boom’ fototentoonstelling brengt huidige generati…..
- Iran overweegt afsluiting Straat van Hormuz: risico op were…..
- VS beschikt over 13.600 kilo zware bunker-buster voor mogel…..
- Opnieuw explosie bij SpaceX: Starship gaat in vlammen op ti…..
- Drugszaak SLM gaat op 13 augustus verder met pleidooi..