PARAMARIBO — Directie, staf en personeel van de Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) zegt de samenwerking met minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken als waardevol te hebben ervaren. Dat bleek vrijdag uit toespraken van onder anderen Hurdley Jones, Marita Monkau, Gracia Fer en Euodia Linger tijdens het afscheid dat SAO op haar eigen terrein organiseerde voor de bewindsman.
Mac Andrew werd geprezen om zijn stiptheid, toewijding, deskundigheid, menselijkheid “en de rust die hij altijd met zich meebrengt”. De minister werd met name bedankt voor zijn betrokkenheid bij het landelijke project ‘Wroko Foe Mek Moni’ dat kosteloos voorziet in vaktrainingen voor Surinamers tussen zestien en veertig jaar.
“Mac Andrew werd geprezen om zijn stiptheid, toewijding, deskundigheid, menselijkheid ‘en de rust die hij altijd met zich meebrengt’”
De bewindsman zelf noemde het leren van een vak aan Surinamers één van de speerpunten van zijn beleid op het ministerie dat hij ruim drie jaar heeft geleid. SAO heeft daarin een grote rol vervuld. Hij merkte op dat SAO in veel gevallen de laatste kans is voor personen om een vak te leren en de arbeidsmarkt te betreden als werknemer of ondernemer. Hij drong er daarom bij directie en personeel op aan om dit te allen tijde voor ogen te houden.
Hoewel Mac Andrew toegaf dat niet alle plannen zijn gerealiseerd, is AWJ volgens hem wel erin geslaagd om de achterstanden weg te werken, zowel van het personeel als contractors. Hij riep het SAO-personeel op om de nieuwe minister volop te ondersteunen. De bewindsman kreeg een aantal zelf vervaardigde geschenken.
AWJ-minister Steven Mac Andrew (m) met twee SAO’ers tijdens zijn afscheid. [: AWJ]
- Meer zon, maar nog steeds onweersbuien..
- Principeovereenkomst tussen regering en RAVAKSUR Plus over …..
- SCVU is Koi Carper de baas..
- Twaalf mensen doodgeschoten tijdens feest in Mexicaanse sta…..
- Willem Bilkerdijk (86) Paramaribo 22-6-2025..
- Paus hekelt verval van internationaal recht..
- Lezing en culturele avond in het kader van 1 juli..
- Politiebond hekelt werkwijze minister Amoksi bij bevorderin…..
- Storing bij Diakonessenhuis: operaties en bevallingen stilg…..
- Topclubs strijden om het landskampioenschap..
- Structureel probleem met ‘Cashpnt’ pinautomaten; banken lev…..
- Koning Willem-Alexander: ‘Nederland net begonnen met aanpak…..
- Wan Okasi-voorzitter haalt uit naar kiezers en politici: “D…..
- Brunswijk houdt opties open ondanks akkoord..
- Bboy Dietje met Nederlands ISH Dance Collective in Australi…..
- Principeakkoord tussen regering en Ravaksur Plus..
- Nieuwe Indonesische ambassadeur wil band met Suriname verst…..
- Politiebond en Korpsleiding erover eens: Amoksi handelde te…..
- “Verbreek de cyclus”: UNODC roept op tot wereldwijde aanpak…..
- Regering en Ravaksur sluiten op valreep akkoord over fiscal…..
- Buitenlandse criminelen gedeporteerd na 30% van straf om ge…..