PARAMARIBO — Directie, staf en personeel van de Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO) zegt de samenwerking met minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken als waardevol te hebben ervaren. Dat bleek vrijdag uit toespraken van onder anderen Hurdley Jones, Marita Monkau, Gracia Fer en Euodia Linger tijdens het afscheid dat SAO op haar eigen terrein organiseerde voor de bewindsman.
Mac Andrew werd geprezen om zijn stiptheid, toewijding, deskundigheid, menselijkheid “en de rust die hij altijd met zich meebrengt”. De minister werd met name bedankt voor zijn betrokkenheid bij het landelijke project ‘Wroko Foe Mek Moni’ dat kosteloos voorziet in vaktrainingen voor Surinamers tussen zestien en veertig jaar.
“Mac Andrew werd geprezen om zijn stiptheid, toewijding, deskundigheid, menselijkheid ‘en de rust die hij altijd met zich meebrengt’”
De bewindsman zelf noemde het leren van een vak aan Surinamers één van de speerpunten van zijn beleid op het ministerie dat hij ruim drie jaar heeft geleid. SAO heeft daarin een grote rol vervuld. Hij merkte op dat SAO in veel gevallen de laatste kans is voor personen om een vak te leren en de arbeidsmarkt te betreden als werknemer of ondernemer. Hij drong er daarom bij directie en personeel op aan om dit te allen tijde voor ogen te houden.
Hoewel Mac Andrew toegaf dat niet alle plannen zijn gerealiseerd, is AWJ volgens hem wel erin geslaagd om de achterstanden weg te werken, zowel van het personeel als contractors. Hij riep het SAO-personeel op om de nieuwe minister volop te ondersteunen. De bewindsman kreeg een aantal zelf vervaardigde geschenken.
AWJ-minister Steven Mac Andrew (m) met twee SAO’ers tijdens zijn afscheid. [: AWJ]
- Verdachte en heler opgesloten wegens diefstal..
- Petronas versnelt olie-exploratie in Blok 52 na veelbeloven…..
- Vliegtuigcrash India: 241 doden, één overlevende en oorzaak…..
- Humphried – Humphrey – Halfhuid (94) Paramarib…..
- Antoinette Betsy Hasselbaink (90) Diemen 28-5-2025..
- RBTW houdt verdachte en heler aan voor reeks gepleegde dief…..
- Dertigjarige inbreker ingesloten..
- Nationale Grenscommissie werkt aan afronding grensgeschille…..
- Generaal Salami gedood bij Israëlische luchtaanvallen op Ir…..
- Man waagt gevaarlijke oversteek over woeste rivier in Aruna…..
- Niet de regering, maar DNA treft blaam bij overname dienstv…..
- BIBIS: publicatie missive inzake grensdeskundige ‘a-nationa…..
- Bibis reageert op uitgelekte missive: ‘Aantrekken expert no…..
- Visserscollectief: regeringen blijven beloven, maar nog ste…..
- India’s Digital Public Infrastructure voorbeeld voor Surina…..
- Analyse verkiezingsuitslag mei 2025: Versnippering, verlies…..
- Verdachte beroving warung ontkent betrokkenheid..
- Minister Nurmohamed presenteert infrastructuurambities op f…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden voor stemming president..
- Sheila Kort gepromoveerd; deed onderzoek naar gevolgen kwik…..
- Ook De Schakel/Flora valt ten prooi aan Koi Carper 2..