PARAMARIBO — Het Pensioenfonds Suriname zal deze week de foutieve uitbetalingen aan gepensioneerden corrigeren. In een persbericht wordt maandag meegedeeld dat het verschuldigde bedrag deze week wordt gestort op de rekeningen van gepensioneerde ambtenaren, die bij de laatste storting onterecht een te laag bedrag hebben ontvangen.
Het Pensioenfonds Suriname heeft bij de storting van maart aan een aantal gepensioneerden minder pensioen overgemaakt. “Het is belangrijk dat hierbij wordt onderstreept dat er niet bij alle gepensioneerden een foutief bedrag is overgemaakt. De meeste cliënten zijn wel correct uitbetaald”, aldus het pensioenfonds.ADVERTISEMENT
Inmiddels is nauwkeurig onderzocht waar de omissie aan heeft gelegen. De storing bij de uitbetaling is het systeem binnengeslopen tijdens de laatste herwaardering van de pensioenen. Er zijn namelijk een aantal acties in één keer uitgevoerd, wordt uitgelegd. Intussen is al vastgesteld bij wie er een correctie moet plaatsvinden.
Het Pensioenfonds Suriname maakt ook melding van de term ROW die sommige gepensioneerden op hun verklaring zullen zien. De ‘Relatieve Overwaardering’ betreft de toelages die voorheen werden uitgekeerd, maar nu onder deze noemer – ‘ROW’ – op de verklaring zullen staan.
- Corps Diplomatique en Internationale Organisaties geïnforme…..
- Poging verboden spullen cellenhuis in te gooien mislukt..
- PVP heeft geen kandidatenlijsten ingediend; geen verruiming…..
- ABC presenteert docu-serie voor de ondernemende Surinamer..
- Zesjarig meisje verdronken in zwembad..
- PVP ondanks rechterlijke toelating verkiezingen, weer afgew…..
- PVP dient geen kandidatenlijst in..
- EAG Airport opent nieuwe mogelijkheden voor Surinaamse luch…..
- Historische moment bij opening EAG internationale luchthave…..
- Finabank versterkt Raad van Commissarissen met herbenoeming…..
- Wim George Petri..
- Hakrinbank boekt winst en keert dividend uit..
- Simons: Wie op NDP en haar kandidaten scheldt heeft niets t…..
- NPS vult kandidatenlijst aan met Overloon en van Varsseveld..
- BEP gaat met opgeven hoofd de verkiezingen in..
- Straatnaam en concert voor componiste Majoie Hajary..
- Ir. Cyrill Bisoendat Ramkisor Msc...
- Foute kandidaten..
- NDP heeft kandidatenlijst alsnog kunnen indienen..
- Piet Wortel moet drie jaar de cel in..
- Duurzame zeedijk beschermt Weg naar Zee tegen overstrominge…..