Voor Jerrel Pawiroredjo, ondervoorzitter van de Nationale Partij Suriname (NPS), is de slogan “a nyun pasi” overduidelijk: een einde maken aan wanbeleid, wanbestuur en de corruptie in ons land. De NPS heeft in deze een grote rol te vervullen en daarom is het belangrijk om in de coalitie te komen. In het programma Suriname Kiest zei Pawiroredjo verder dat ondanks de NPS gerekend wordt tot een oude partij, zij anders heeft bewezen in de periode 2000-2010. In onze geschiedenis kenden we alleen in deze periode een constante economische groei. We mochten ons scharen in de rij van de “higher middle income countries “van het Caraibisch gebied, stelt hij.
Door Iwan Brave en Claudiõ Draibas | Interview onderaan het artikel
Pawiroredjo staat op nummer 4 van de kandidatenlijst van de partij en ondersteunt de campagnevoering volledig. Hij is bijzonder content dat veel jongeren zich vrijwillig hebben aangesloten bij de NPS. Uiteindelijk moeten zij het roer overnemen. Maar natuurlijk met een duidelijke doelstelling van de partij. ‘Ons land en ook de NPS heeft een tekort aan deskundigen die kunnen aangeven welke koers op te gaan met onze ontwikkelingsstrategieen. Daarom moeten we afstappen van dat “eng” denken en zowel lokaal als internationaal kennis opdoen’, zegt Pawiroredjo.
De nieuwe weg die we opgaan is er ook eentje van samenbundelen van alle nationale krachten dus ook buiten de NPS om, zegt hij. We zijn 30 jaar verder, behalve de samenleving is ook in de politiekvoering veel veranderd. Een samenwerking vraagt om wederzijds respect en vooral niet dat de eigen principes ten koste van alles opgeven.
- Jacqueline Elisabeth (74) Amsterdam 4-5-2025..
- Zwarte rook, geen paus gekozen bij eerste stemming in concl…..
- Mathoera: verandering bij defensie zichtbaar..
- Inhoudelijke behandeling Money Laundering-zaak K.C. start 5…..
- Campus Village bij AdeKUS opgeleverd: stap naar toegankelij…..
- Studenten leggen onderwijsproblemen voor aan president..
- Column: Positieve mindset..
- Dorpsbestuur Pokigron legt knelpunten voor aan president..
- Op weg naar 25 mei: Santokhi sluit zichzelf bij voorbaat ui…..
- Santokhi heeft geen moeite met ambities van partijgenoten..
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..
- De Paradox van het Denken en de Macht (4)..
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..
- Kwijtschelding schulden van burgers aan SWM in Vredenburg..
- Man mishandeld en beroofd door gewapende verdachten in Comm…..
- Strikte regels voor stemmen bij volmacht..