Voor Jerrel Pawiroredjo, ondervoorzitter van de Nationale Partij Suriname (NPS), is de slogan “a nyun pasi” overduidelijk: een einde maken aan wanbeleid, wanbestuur en de corruptie in ons land. De NPS heeft in deze een grote rol te vervullen en daarom is het belangrijk om in de coalitie te komen. In het programma Suriname Kiest zei Pawiroredjo verder dat ondanks de NPS gerekend wordt tot een oude partij, zij anders heeft bewezen in de periode 2000-2010. In onze geschiedenis kenden we alleen in deze periode een constante economische groei. We mochten ons scharen in de rij van de “higher middle income countries “van het Caraibisch gebied, stelt hij.
Door Iwan Brave en Claudiõ Draibas | Interview onderaan het artikel
Pawiroredjo staat op nummer 4 van de kandidatenlijst van de partij en ondersteunt de campagnevoering volledig. Hij is bijzonder content dat veel jongeren zich vrijwillig hebben aangesloten bij de NPS. Uiteindelijk moeten zij het roer overnemen. Maar natuurlijk met een duidelijke doelstelling van de partij. ‘Ons land en ook de NPS heeft een tekort aan deskundigen die kunnen aangeven welke koers op te gaan met onze ontwikkelingsstrategieen. Daarom moeten we afstappen van dat “eng” denken en zowel lokaal als internationaal kennis opdoen’, zegt Pawiroredjo.
De nieuwe weg die we opgaan is er ook eentje van samenbundelen van alle nationale krachten dus ook buiten de NPS om, zegt hij. We zijn 30 jaar verder, behalve de samenleving is ook in de politiekvoering veel veranderd. Een samenwerking vraagt om wederzijds respect en vooral niet dat de eigen principes ten koste van alles opgeven.
- Het Grote Nationale Verkiezersdebat – gewonnen door de grot…..
- Politie waarschuwt: ‘Datingsites’ steeds vaker lokaas voor …..
- Zeventien doden na drinken van giftige alcohol in India: po…..
- Gelijkspel tussen Transvaal en Robinhood..
- Roofoverval op winkel aan de Nieuw Weergevondenweg..
- Sol Suriname wijst met klem alle valse beschuldigingen af..
- Olifantspoten op een schaakbord..
- Voormalig ‘Leraar van het Jaar’ krijgt 30 jaar …..
- DNA-kandidaat aangehouden voor cocaïne in pakket: partij re…..
- Minister Dasai niet op de hoogte van skalians op Afobaka-st…..
- AZP eert verpleegkundigen op Dag der Verpleging..
- Kan nieuw leiderschap een duurzaam pad uitzetten?..
- Eddy Wilson wint vierde Roger Boyce World Cup..
- Trump begint Midden-Oostenreis met reeks deals in Saudi-Ara…..
- Politie onderzoekt verdachte verstrekking van 40 oproepings…..
- CBvS-governor: Valutaveilingen geen directe poging verlagi…..
- Bewoners Esther Stichting geïnformeerd over stemproces..
- Grafruiming tussen wet en praktijk (1): ‘Er is nauwelijks n…..
- Kapitein van Coeroeni: “President Santokhi behandelt ons al…..
- Politie onderzoekt onregelmatigheden bij verstrekking oproe…..
- Staatsbegrafenis gewezen president Jules Albert Wijdenbosch..