Voor Jerrel Pawiroredjo, ondervoorzitter van de Nationale Partij Suriname (NPS), is de slogan “a nyun pasi” overduidelijk: een einde maken aan wanbeleid, wanbestuur en de corruptie in ons land. De NPS heeft in deze een grote rol te vervullen en daarom is het belangrijk om in de coalitie te komen. In het programma Suriname Kiest zei Pawiroredjo verder dat ondanks de NPS gerekend wordt tot een oude partij, zij anders heeft bewezen in de periode 2000-2010. In onze geschiedenis kenden we alleen in deze periode een constante economische groei. We mochten ons scharen in de rij van de “higher middle income countries “van het Caraibisch gebied, stelt hij.
Door Iwan Brave en Claudiõ Draibas | Interview onderaan het artikel
Pawiroredjo staat op nummer 4 van de kandidatenlijst van de partij en ondersteunt de campagnevoering volledig. Hij is bijzonder content dat veel jongeren zich vrijwillig hebben aangesloten bij de NPS. Uiteindelijk moeten zij het roer overnemen. Maar natuurlijk met een duidelijke doelstelling van de partij. ‘Ons land en ook de NPS heeft een tekort aan deskundigen die kunnen aangeven welke koers op te gaan met onze ontwikkelingsstrategieen. Daarom moeten we afstappen van dat “eng” denken en zowel lokaal als internationaal kennis opdoen’, zegt Pawiroredjo.
De nieuwe weg die we opgaan is er ook eentje van samenbundelen van alle nationale krachten dus ook buiten de NPS om, zegt hij. We zijn 30 jaar verder, behalve de samenleving is ook in de politiekvoering veel veranderd. Een samenwerking vraagt om wederzijds respect en vooral niet dat de eigen principes ten koste van alles opgeven.
- Brunswijk: ABOP heeft ontwikkeling gebracht, feiten spreken…..
- IsDB keurt financiering voor nieuwbouw Academisch Ziekenhui…..
- Bewolking en regen houden aan..
- CARICOM-waarnemersmissie houdt toezicht op verkiezingen..
- DSB keert na negen jaar weer dividend uit..
- Taxiën door de politiek: “We willen gewoon rust in on…..
- Donald Trump draait duimschroeven aan voor Harvard: geen in…..
- Carlo Emiel Young-Afat (94) Paramaribo, Suriname 20-5-2025..
- Elvis Johan Herman ( Ella) Mijnals (65) Amsterdam 20-5-20…..
- Nieuw lid beëdigd to plaatsvervanger van het Hof van Justit…..
- Basketbaltopper SCVU-De Arend afgebroken ter voorkoming esc…..
- Koendjbiharie: “Ik houd me niet aan partijdiscipline als da…..
- Rapar ziet af van live-show met president Santokhi als gast..
- REQUEST FOR EXPRESSION OF INTEREST – SELECTION OF INDIVIDUA…..
- Mededeling – Geen printversie Dagblad Suriname op vrijdag …..
- Hof van Justitie stelt Stichting Wan Okasi in het gelijk..
- Wan Okasi wint ook in hoger beroep: artikel 27 Kiesbesluit …..
- Riskant spel van regering: De financiële boobytrap van de R…..
- Xaviera Jessurun vertrekt met minister Ramdin naar OAS als …..
- Michael Ashwin Adhin: “Onderwijs is de sleutel tot vrijheid…..
- Leiding Biza informeert Caricom-missie over verkiezingsproc…..