Paul Somohardjo staat niet op de kandidatenlijst van Pertjajah Luhur (PL); zijn plek als lijsttrekker wordt overgenomen door zijn zoon Bronto Somohardjo. Rubesh Kartopawiro, beter bekend als “Sally” van Sambel Trasi, is terug te vinden op nummer 11 van de kandidatenlijst van de PL.
De partijraad had al maanden geleden het besluit genomen dat Bronto Somohardjo de lijst zou trekken. Uraiqit Ramsaran staat op de tweede plaats en Xiaobao Zheng, tevens de jongste kandidaat, is de nummer drie. Volgens partijvoorzitter Paul Somohardjo was het zijn wens om een kandidaat van Chinese afkomst in de top te hebben, en dat is nu gerealiseerd.
De PL-voorzitter geeft aan dat de partij minimaal 50.000 stemmen moet binnenhalen. “Dan komen we als overwinnaars uit de bus”, stelt hij vol vertrouwen. De verwachting is dat de PL minstens vier zetels zal behalen. “Met macht kan je veel doen”, benadrukt Somohardjo. Hij geeft aan dat de PL geen partij is van ‘drey eye’, maar juist gericht is op delen en samenwerking.
Paul Somohardjo niet op de lijstNa vijftig jaar actief te zijn geweest in de Surinaamse politiek, neemt Paul Somohardjo afscheid. Hij neemt afscheid van de actieve politiek. Hij liet duidelijk weten dat het een zwaar besluit is.
Hij benadrukt dat de partij blijft voortbestaan en groeien. “Bronto zal een goede job doen. Niemand hoeft bang te zijn dat hij de partij zal verraden. Het gaat om mijn eigen bloed, mijn zoon”, aldus de partijvoorzitter. Hij geeft aan trots te zijn dat de partij na vijftig jaar nog steeds bestaat, terwijl andere partijen al lang zijn opgedoekt.
De laatste ronde vindt volgens de partijvoorzitter plaats op 25 mei.
DNA-kandidatenlijst van de PL:1. Bronto Somohardjo2. Uraiqit Ramsaran3. Xiaobao Zheng4. Andy Atmodimedjo5. Evert Karto6. Rosette Varsseveld7. Roy Chitanie8. Stanley Soeropawiro9. Joan Tajib10. Miquel Moerawi11. Rubesh Kartopawiro12. Ashwin Jagmohansing13. Soediana Kartosentiko14. Lorensia Karso15. Daniella Dipopawiro16. Dorien Tojosemito17. Firdaus Samiadi18. Janice Poeketi19. Ricardo Simons20. Gwen Sakrama21. Bisoendath Jakhry22. Kathlien Rodiwongso23. Luciano Karijoredjo24. Saskia Paiman25. Chitan Dieppakkoemar26. John Sandriman27. Bianca Bratawinata28. Marjorie Alimoenardjo29. Jochebed Koanting30. Juanito Eijk31. Ristie Pawiroredjo32. Moenikke Kasban33. Jusuf Dipwirono34. Radjkoemar Kirpal35. Shasvien Nirmal36. Netty Astrokarijo37. Stefana Amatsairoon38. Harridatsingh Lumsden39. Kavita Lachman40. Hendrik Sakimin41. Jatino Ronodikromo42. Ian Ramadin43. Oelaisah Soeredjo44. Roy Wongsopawiro45. Mieke Karijodikromo46. Kaminie Rakimoen47. Rudi Wagimin48. Jennifer Tahir49. Djanmady Kariodikoro50. Martha Djojoseparto51. Ajoeb Moenthari
- De Kiesregeling onder vuur!..
- Minister Landvreugd mag niet met de verkiezingen bemoeien!..
- Paranen wensen uitstel inwerking treding nieuw BW vanwege o…..
- Studententoelage via Uni5Pay en bankoverschrijvingen..
- Leerlingen van AMS vragen minoWC om snel met oplossing te k…..
- Santokhi woont Iftar bij en benadrukt belang van gebed ..
- RIJK REKENEN..
- Wiskids Suriname komt met Wiskunde lesvideo’s voor leerjaar…..
- Tweede editie Shell Meta Skills-programma gestart..
- Overeenkomst Dalian V-project wordt herzien..
- Dijksteel: “Minister Ori moet feedback serieus nemen en ver…..
- KPS sluit wegen rond Politieacademie af..
- ‘Antidotes’ voor geweld tegen kinderen, een mooi voorbe…..
- Suriname in de schijnwerpers: de tragikomedie van deze week…..
- Collectief falen..
- FPP zegt samenwerking op met president Santokhi..
- Studenten ontvangen toelage van SRD 800 via Uni5Pay en bank…..
- Ori: ‘Salariskosten van het ministerie zijn ongelooflijk ge…..
- Tweede verdachte beroving militair in warung aangehouden..
- Artiesten steunen NDP-campagne cd 2025 uit sympathie en lie…..
- Regering grijpt in om rijstsector te ondersteunen met vaste…..