PARAMARIBO – Parlementariër Patricia Etnel van de Nationale Partij Suriname (NPS) is zondag, (vandaag) in de vroege ochtend overleden. NPS-voorzitter Gregory Rusland bracht het droevige nieuws naar buiten via zijn Facebookpagina. “Onze Patricia N. Etnel heeft rond 2.30 uur het tijdelijke met het eeuwige verwisseld. Ze is gaan rusten,” aldus Rusland.
Tegenover verslaggever Sam Blankendal van Radio ABC, gaf de NPS-voorzitter aan zowel een werkrelatie als politieke bondgenoot als een vriendschappelijke band met de nu overleden politica te hebben gehad. “We waren vrienden. Ze is altijd heel positief geweest tot het eind”. Haar heengaan betekentt een grote aderlating. “Zeker persoonlijk en politiek”, zei Rusland
Etnel was al geruime tijd ziek, maar verscheen de laatste tijd desondanks nog in het openbaar. Ze liet weten dat ze sterk bleef en dat ze, zodra God haar de kracht gaf om door te gaan, dat ook zou doen.
Etnel werd in 2015 lid van De Nationale Assemblée en stond bekend als een betrokken en uitgesproken volksvertegenwoordiger. Ze zette zich onvermoeibaar in voor jongeren, gezinnen en gelijke kansen voor iedereen. Haar overlijden is een groot verlies voor de partij, het parlement en de Surinaamse samenleving. De NPS en partijvoorzitter betuigen hun medeleven aan de nabestaanden, vrienden en het volk van Suriname. Nadere details volgen.
- Man licht marktverkopers op met valse 100 US dollar-biljett…..
- PVC-stemhokken en plastieken stemkisten worden hergebruikt …..
- Jagesar: Bijna helft van Suriname’s offshoregebied nu onder…..
- Criminaliteitsbestrijding..
- Open dag boogschietsport bij Witte Lotus goed bezocht..
- Man aangehouden voor valsmunterij..
- Santokhi opent historische summit: US$ 9 miljard aan invest…..
- Noodstroomsysteem actief bij fatale crash Air India Dreamli…..
- President Santokhi opent vijfde SEOGS..
- Pionier heengegaan: ‘Frank Robles geloofde in de mogelijkhe…..
- Vakbonden willen gesprek met Simons..
- Het grote graaien: Missives, miljoenen en misselijkmakende …..
- ECD vernietigt wederom vervallen producten in supermarkten..
- A20/DOE/PRO: Het belang van democratische processen in Suri…..
- CELOS en APA bouwen verder aan agroforestry..
- Fête de la Musique: uitbundige uiting van entertainment..
- Dikan: “Het landelijke evenredigheidsstelsel heeft ons geen…..
- Man maakt zich schuldig aan valsheid in muntspeciën en munt…..
- Iran bereidt aanvallen op Amerikaanse doelen voor..
- Cristina Fernández de Kirchner onder huisarrest..
- Wi Tru Sranan faciliteert Sessie ‘Code of Conduct’ met vers…..