Passagiers die vandaag moeten vertrekken vanaf de Johan Adolf Pengelluchthaven werden onaangenaam verrast door een onverwachte stroomuitval. Het incident zorgde voor frustratie onder reizigers, die zich afvragen hoe een luchthaven anno 2025 zonder elektriciteit kan komen te zitten.
Volgens reizigers had de luchthaven onmiddellijk moeten overschakelen op noodgeneratoren. “Wanneer een luchthaven geen stroom heeft, moeten de back-upgeneratoren draaien en overnemen. Dat dit niet gebeurt, is slecht management,” zegt een geïrriteerde passagier tegenover Suriname suriname.
Tot hun verbazing vernamen passagiers ook dat stroomuitval op de luchthaven vaker voorkomt en dus geen toeval lijkt te zijn. “Dit is niet normaal, want op elk moment kunnen er vluchten plaatsvinden. Op deze manier kan je geen internationale luchthaven zijn als je een basisaspect als stroom niet op orde hebt,” aldus een reiziger.
De situatie zorgde bovendien voor chaos, vooral buiten het luchthavengebouw, waar wachtende passagiers en familieleden geen duidelijke informatie kregen. Naast de stroomproblemen klagen passagiers ook over lange wachttijden voor hun bagage bij aankomst in Suriname.
“Met een nieuwe regering hopen we dat hier eindelijk verandering in komt. Iedereen schreeuwt ‘Oil and Gas’, maar met dit soort problemen zetten we juist stappen achteruit in plaats van vooruit,” klinkt het ontevreden.
- Palestijnse generatie raakt vrijwel volledig toegang tot on…..
- Tsang wil alle informatie rond Van ‘t Hogeruystraat eerst o…..
- Ramautarsing: ‘Als je rijk wilt worden, word dan ondernemer…..
- Dirk Currie wordt dinsdag beëdigd als minister van Onderwij…..
- VAN ‘T HOGERHUYSSTRAAT, IDB EN RECHTERLIJKE MACHT..
- Gerookte Atlantische zalmfilet en Begro-diepvrieserwten ter…..
- Korpschef ontboden door minister Monorath..
- Minister Manorath bespreekt uitdagingen brandweer tijdens k…..
- Essed: ´Twijfels over geschiktheid deel van kabinet’..
- Het gezin Hermandad..
- Aanhouding na dodelijke aanvaring: 8-jarig meisje overlijdt…..
- Suriname bevordert regionale diplomatie met eerste CARICOM–…..
- IDB bevestigt zuivere procedure bij miljoenenproject Van ’t…..
- Nieuwe lichting douane-aspiranten start formele opleiding.
- OM: ‘Reizen met meer dan USD 10.000 is strafbaar..
- OM start strafrechtelijk onderzoek na ontvangst Clad-rappor…..
- OM start strafrechtelijk onderzoek na CLAD-rapport over mis…..
- Koopkrachtversterking AOV juli 2025 gestort..
- De hele Litouwse regering treedt af na het aftreden van pre…..
- OM start strafrechtelijk onderzoek bij BIZA na CLAD-rapport..
- Hoopvolle toekomst sport..