Alle afdelingen van de Nationale Partij Suriname (NPS) hebben hun steun uitgesproken voor deelname aan de nieuw te vormen coalitie. Tijdens een partijcongres in Grun Dyari werd dit bevestigd door Ivanildo Plein, voorzitter van het partijbestuur van Paramaribo. Volgens hem staan alle districten unaniem achter de coalitievorming.
De motie waarin de deelname aan de coalitie wordt bekrachtigd, is ondertekend door de afdelingen van Paramaribo, Saramacca, Marowijne, Para, Commewijne, Brokopondo, Sipaliwini, Nickerie, Coronie en Wanica. Plein gaf aan dat hiermee concreet invulling wordt gegeven aan de samenwerking tussen verschillende partijen met als doel een beter Suriname.
De besturen van de districten hebben unaniem ingestemd met samenwerking binnen de coalitie van de NDP, NPS, ABOP, PL, BEP en A20. Partijvoorzitter Gregory Rusland sprak zijn waardering uit richting de partijstructuren voor hun inzet en verantwoordelijkheidsgevoel. Hij riep alle leden en functionarissen op om nu gezamenlijk de schouders onder het werk te zetten.
“Met de goedkeuring van het congres zal de NPS invulling geven aan de functies die zijn overeengekomen met de NDP,” aldus Rusland. Hij benadrukte dat de partij steeds alle stappen heeft doorlopen volgens democratische procedures, met het oog op transparantie en stabiliteit in het bestuur van het land.
- Adhin zegt regering vanuit nieuwe functie beter te kunnen b…..
- NPS-congres stemt unaniem in met voortzetting coalitieonder…..
- Meerdere dodelijke slachtoffers bij bootongeluk Marowijneri…..
- Hertelling stembureaus in Paramaribo vrijdag afgerond..
- ABOP over bootramp: Het verdriet is niet te meten..
- Geen personen uitgesloten in nieuwe regering..
- VHP spreekt medeleven uit na tragisch bootongeval..
- 21 Arbeidsinspecteurs beëdigd tot BAVP..
- Illegale sloop monumentaal pand Dr. J.F. Nassylaan stilgele…..
- Atompai zal bewilligen voor parlement; zal geen bestuurlijk…..
- NPS kiest voor coalitie met NDP ondanks historische bezware…..
- Gaat Nurmohamed de Van ’t Hogerhuysstraat nog aanpakken of …..
- OKB verzoekt Biza om spoedige actie: stemverwerking Wanica …..
- Vriend aangehouden na mishandeling vriendin..
- Snik of Zegen voor El Dorado?..
- Man op klaarlichte dag beschoten in Paramaribo..
- Bootongeval Marowijnerivier: drie doden, vier vermist, vijf…..
- Moody’s: ‘Nieuw IMF-programma cruciaal voor economische sta…..
- Nieuwe coalitie belooft hoop en herstel voor Suriname..
- Irak onderzoekt vissterfte in zuidelijke moerassen..
- Bentley breekt records 🏁Meer winst in 4 jaar dan in eerste …..