NDP-topper Rabin Parmessar verwacht op de dag van de presidents- en vicepresidentsverkiezingen dat de afspraken binnen de aankomende coalitie worden nagekomen. Zondag aanstaande vindt de verkiezing plaats waarbij de 34 leden van de beoogde coalitie hun steun hebben uitgesproken voor Jenny Simons en Gregory Rusland, respectievelijk de presidents- en vicepresidentskandidaat.
In een gesprek met D-TV Express wilde de parlementariër niet ingaan op de politieke aspecten, maar liever de focus leggen op wat schriftelijk is bevestigd. “Als mensen schriftelijk hebben ondersteund, waarom zouden ze op de dag van de stemming dan niet ondersteunen?” aldus Parmessar. Ook ABOP-voorzitter heeft zijn steun gegeven aan de twee kandidaten.
Parmessar gaat uit van verkiezingen zondag aanstaande. Of er tegenkandidaten zullen zijn, kon hij niet zeggen. De NDP-volksvertegenwoordiger stelde dat het normaal is dat er eisen worden gesteld bij het aangaan van een samenwerking. Dat ziet hij niet per se als een slechte zaak. Overleg is daarom van groot belang, aldus Parmessar.
Hij denkt dat, ondanks de recente houding en uitspraken van ABOP-topman Ronnie Brunswijk, de zaken goed zullen verlopen. Parmessar verwijst naar 2020, toen de NDP besloot de kandidaten van de huidige regering te steunen door de verkiezing in DNA vlot af te handelen. Hij verwacht een vergelijkbare opstelling van de VHP zondag aanstaande.
- Binnenkort onthulling kunstwerk ’De let en! – Da it’e…..
- Gedreven door komende olie-industrie: Commewijne ontwikkele…..
- Ori: “Uitbetaling Spaans leerkrachten wacht op goedkeuring …..
- Nog meer onweersbuien in aantocht..
- Voorstel voor één nationale vrije dag voor alle groepen in …..
- Straat van Hormuz inzet in olieconflict Iran-VS..
- Nigeria kampt met economische crisis: “Levens in gevaar van…..
- Vincent Olijfveld (50) Amsterdam 18-6-2025..
- Maurits Merle William Sairras (55) Amsterdam 18-6-2025..
- Volksgezondheid: geen verhoogd risico op meningitis door sl…..
- Suriname rouwt om heengaan Patricia Etnel: ‘Het land heeft …..
- Toyota blijft vasthouden aan omstreden standpunt tegen voll…..
- Minister Nurmohamed heeft geen duidelijkheid over betaling …..
- Natio eindigt als laatste in poule A Concacaf Gold Cup..
- Philipsburg ongeslagen kampioen Fiba 3×3 Quest..
- De Chinese diaspora: een wereldwijd netwerk dat zich voor h…..
- Nederland geeft 119 gestolen sculpturen terug aan Nigeria..
- Democratie van onderop: een oplossing voor komende regering..
- Politie Zanderij houdt verdachte aan voor diefstal geldbedr…..
- Regeerakkoord zo goed als rond..
- Geerlings-Simons: ‘We gaan geen SRD 800 uitdelen zoals Chan…..