NDP-topper Rabin Parmessar verwacht op de dag van de presidents- en vicepresidentsverkiezingen dat de afspraken binnen de aankomende coalitie worden nagekomen. Zondag aanstaande vindt de verkiezing plaats waarbij de 34 leden van de beoogde coalitie hun steun hebben uitgesproken voor Jenny Simons en Gregory Rusland, respectievelijk de presidents- en vicepresidentskandidaat.
In een gesprek met D-TV Express wilde de parlementariër niet ingaan op de politieke aspecten, maar liever de focus leggen op wat schriftelijk is bevestigd. “Als mensen schriftelijk hebben ondersteund, waarom zouden ze op de dag van de stemming dan niet ondersteunen?” aldus Parmessar. Ook ABOP-voorzitter heeft zijn steun gegeven aan de twee kandidaten.
Parmessar gaat uit van verkiezingen zondag aanstaande. Of er tegenkandidaten zullen zijn, kon hij niet zeggen. De NDP-volksvertegenwoordiger stelde dat het normaal is dat er eisen worden gesteld bij het aangaan van een samenwerking. Dat ziet hij niet per se als een slechte zaak. Overleg is daarom van groot belang, aldus Parmessar.
Hij denkt dat, ondanks de recente houding en uitspraken van ABOP-topman Ronnie Brunswijk, de zaken goed zullen verlopen. Parmessar verwijst naar 2020, toen de NDP besloot de kandidaten van de huidige regering te steunen door de verkiezing in DNA vlot af te handelen. Hij verwacht een vergelijkbare opstelling van de VHP zondag aanstaande.
- Concept Braziliaanse Conexsus uitgerold in Suriname: Ecosys…..
- MAS-directeur Michel Amafo: “Surinamers moeten bewust kieze…..
- Suriname neemt deel aan World Expo 2025 in Japan..
- Bewustwording over klimaatfinanciering essentieel voor klim…..
- Missverkiezingen verenigen zich..
- Momenten van zon, maar ook onweersbuien..
- Simons: iedereen is welkom om te helpen..
- Torenhoge schuld IOL bij Telesur voor een deel afgelost..
- Militanten ontvoeren 120 kinderen in Mozambique..
- Drie leden ‘witte handschoenen-bende’ gearresteerd na auto-…..
- Beperkt effect VS-bombardement op Iraanse nucleaire sites..
- Aangepaste loonreeksen voor vijf bonden zorgsector..
- Tekortkomingen verkiezingen worden meegenomen bij evaluatie..
- Waarom Duitslands Baerbock ongeschikt is als nieuwe preside…..
- SB – AVA 3 juli 2025 SU..
- OW niet in staat kapot weggedeelte van Van ’t Hogerhuysstra…..
- Somohardjo gaat ervan uit dat Brunswijk regeerakkoord alsno…..
- BESCHOUWING — Het kiezersbedrog van Ronnie Brunswijk..
- Burgers betalen 5 euro aan leges voor spoedaanvraag paspoor…..
- Plein aanvaardt verkiezing na intrekking door Patricia Etne…..
- Epilepsie nog onderbelicht in Suriname..