De parlementaire commissie belast met de inauguratie van de nieuwe president en vicepresident op 16 juli heeft vandaag een inspectiebezoek gebracht aan de Anthony Nesty Sporthal (ANS). Deze commissie onder leiding van Rabin Parmessar (NDP) heeft de voorbereidingen nauwkeurig bekeken.
Volgens Parmessar is de sfeer rondom de voorbereidingen energiek en hoopvol. “Met onze eerste vrouwelijke president geven we de inauguratie extra glans. Wat we nu realiseren, is meer dan een ceremonie: het is een blijvende investering in de gemeenschap,” stelt hij.
De volksvertegenwoordiger sprak zijn waardering uit voor de inzet van alle betrokken instanties. De sporthal ondergaat een grondige metamorfose. “Als je binnenkomt, zie je het verschil. Dit is teamwork, en ik wil mijn complimenten geven aan iedereen die hieraan meewerkt.”
Meer dan ceremonieDe verbeteringen aan de ANS zijn volgens Parmessar niet tijdelijk. “Wanneer je geld uitgeeft aan alleen versiering, is het snel verdwenen. Maar wat wij nu doen, blijft — het komt ten goede van de samenleving.”
Na de inspectie werd het overleg voortgezet in de vergaderzaal van De Nationale Assemblee (DNA), waar onder meer de directeuren van Financiën en Planning en van Regionale Ontwikkeling en Sport bij aanwezig waren.
President-elect Jennifer Simons en vicepresident-elect Gregory Rusland werden op 6 juli unaniem gekozen tijdens de kandidaatstelling in DNA. De officiële installatie vindt plaats tijdens een Buitengewone Openbare Vergadering op 16 juli.
Parmessar sluit af met een duidelijke boodschap: “Als we dit goed coördineren, als één geheel, dan bewijzen we dat het kan.” Naast Parmessar en zijn commissieleden waren ook DNA-personeel en vertegenwoordigers van onder meer de politie, brandweer en veiligheidsdienst aanwezig.
- Personeel CBvS voert prikactie: Eist duidelijkheid over cao…..
- Kaseko, de hartslag van Suriname, ook te horen in Nederland..
- Drie minderjarige meisjes vermist vanuit Nieuw-Lombé..
- Jongeren Sipaliwini planten bomen voor duurzame landbouw en…..
- Fernandes Bakkerij viert 62-jarig jubileum..
- Eijk: ‘Ik hoef het niet eens te beloven’..
- Eenheid van kabinetsbeleid grootste uitdaging regering-Simo…..
- Sollicitanten maken met goede voorbereiding beste kansen op…..
- Greenmust Food & Beverage streeft naar duurzame verpakk…..
- Santokhi wordt Assembleelid na presidentschap..
- Lobi Fu Wi Sranang gaat Ashiana op een duurzame manier onde…..
- Fraudezaak Comfort Travel Services: J.M. vrijgesproken, eis…..
- VERKIEZING PRESIDENT EN VICEPRESIDENT..
- Wisselvallig weer vandaag: vochtig en warm..
- Politie zoekt 3 vermiste meisjes..
- Veel meer executies in Saudi-Arabië, gemiddeld bijna één pe…..
- Rudie (Perez) Wilfred Zevenbergen (87) Paramaribo 4-7-2025..
- Trumps deadline voor invoertarieven: Wat betekent dit voor …..
- 597Netwerken: ministerie moet ‘Energie’ heten en geen ‘Oil …..
- Verdachte ernstige kappartij voortvluchtig..
- Natio-bedwinger Mexico wint Gold Cup..