De parlementaire commissie belast met de inauguratie van de nieuwe president en vicepresident op 16 juli heeft vandaag een inspectiebezoek gebracht aan de Anthony Nesty Sporthal (ANS). Deze commissie onder leiding van Rabin Parmessar (NDP) heeft de voorbereidingen nauwkeurig bekeken.
Volgens Parmessar is de sfeer rondom de voorbereidingen energiek en hoopvol. “Met onze eerste vrouwelijke president geven we de inauguratie extra glans. Wat we nu realiseren, is meer dan een ceremonie: het is een blijvende investering in de gemeenschap,” stelt hij.
De volksvertegenwoordiger sprak zijn waardering uit voor de inzet van alle betrokken instanties. De sporthal ondergaat een grondige metamorfose. “Als je binnenkomt, zie je het verschil. Dit is teamwork, en ik wil mijn complimenten geven aan iedereen die hieraan meewerkt.”
Meer dan ceremonieDe verbeteringen aan de ANS zijn volgens Parmessar niet tijdelijk. “Wanneer je geld uitgeeft aan alleen versiering, is het snel verdwenen. Maar wat wij nu doen, blijft — het komt ten goede van de samenleving.”
Na de inspectie werd het overleg voortgezet in de vergaderzaal van De Nationale Assemblee (DNA), waar onder meer de directeuren van Financiën en Planning en van Regionale Ontwikkeling en Sport bij aanwezig waren.
President-elect Jennifer Simons en vicepresident-elect Gregory Rusland werden op 6 juli unaniem gekozen tijdens de kandidaatstelling in DNA. De officiële installatie vindt plaats tijdens een Buitengewone Openbare Vergadering op 16 juli.
Parmessar sluit af met een duidelijke boodschap: “Als we dit goed coördineren, als één geheel, dan bewijzen we dat het kan.” Naast Parmessar en zijn commissieleden waren ook DNA-personeel en vertegenwoordigers van onder meer de politie, brandweer en veiligheidsdienst aanwezig.
- Newmont publiceert Duurzaamheids- en Belastingenrapport 202…..
- David Pinas timmert Yelyco in thriller naar mannen volleyba…..
- Mijnwerker bij thuiskomst beroofd..
- Indringer breekt woning binnen en verwondt vrouw in Wanica..
- Olieprijzen stijgen fors na Israëlische aanval op Iran..
- Constitutioneel Hof uitgehold; advocaat van Dijk sluit inte…..
- Start nieuw muziekjaar d’Orkest..
- Video -Egypte heeft inwoners van de wijk Ismaeli in Caïro b…..
- Drie gewapende overvallen in zes uur in Paramaribo en Wanic…..
- Zwaarbewapende nepagenten beroven buitenlander van 2 kg gou…..
- 13-jarige gewond bij steekincident op school..
- Suriname tegen Panama, Guatemala en El Salvador in WK-kwali…..
- Kersten verwerft 50 procent in port facility..
- Politieke val Santokhi: van beloftevol begin naar oppositie…..
- Baitali en FIRM ontwikkelen havenproject ‘Dordt’ te Commewi…..
- Ex-piloot: ‘Nieuwe poppetjes, zelfde rot, SLM blijft gegijz…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden…..
- Gewapende overvallen achter elkaar in Paramaribo en Wanica..
- Kabinet houdt kaken stijf over vragen rond gelekte missives…..
- Dyon Denswil: ‘Ik heb Rotterdam Ahoy van mijn saus laten pr…..
- Buurman verwondt dronken man met ’tjap’ na woordenwisse…..