De parlementaire commissie belast met de inauguratie van de nieuwe president en vicepresident op 16 juli heeft vandaag een inspectiebezoek gebracht aan de Anthony Nesty Sporthal (ANS). Deze commissie onder leiding van Rabin Parmessar (NDP) heeft de voorbereidingen nauwkeurig bekeken.
Volgens Parmessar is de sfeer rondom de voorbereidingen energiek en hoopvol. “Met onze eerste vrouwelijke president geven we de inauguratie extra glans. Wat we nu realiseren, is meer dan een ceremonie: het is een blijvende investering in de gemeenschap,” stelt hij.
De volksvertegenwoordiger sprak zijn waardering uit voor de inzet van alle betrokken instanties. De sporthal ondergaat een grondige metamorfose. “Als je binnenkomt, zie je het verschil. Dit is teamwork, en ik wil mijn complimenten geven aan iedereen die hieraan meewerkt.”
Meer dan ceremonieDe verbeteringen aan de ANS zijn volgens Parmessar niet tijdelijk. “Wanneer je geld uitgeeft aan alleen versiering, is het snel verdwenen. Maar wat wij nu doen, blijft — het komt ten goede van de samenleving.”
Na de inspectie werd het overleg voortgezet in de vergaderzaal van De Nationale Assemblee (DNA), waar onder meer de directeuren van Financiën en Planning en van Regionale Ontwikkeling en Sport bij aanwezig waren.
President-elect Jennifer Simons en vicepresident-elect Gregory Rusland werden op 6 juli unaniem gekozen tijdens de kandidaatstelling in DNA. De officiële installatie vindt plaats tijdens een Buitengewone Openbare Vergadering op 16 juli.
Parmessar sluit af met een duidelijke boodschap: “Als we dit goed coördineren, als één geheel, dan bewijzen we dat het kan.” Naast Parmessar en zijn commissieleden waren ook DNA-personeel en vertegenwoordigers van onder meer de politie, brandweer en veiligheidsdienst aanwezig.
- Hernieuwd onderzoek Moiwana- en Herman Gooding-zaak: Lijvig…..
- Korpschef Isaacs: “We werken aan integriteit binnen het pol…..
- Boldewijn waarschuwt voor politieke instabiliteit bij krapp…..
- Energietransitie vereist betrokkenheid elke Surinamer..
- Morgen herdenking 180 Jaar Boeroes in Suriname..
- Eerste overwinning Yellow Birds in hoofdklasse basketbalcom…..
- Gevaarlijke voorwerpen aangetroffen bij tassencontrole op m…..
- Reactie op artikel Ramsukul..
- Wong Loi Sing bij nieuwe solo-expositie: ‘Ik oefen nog elke…..
- Ex-partner richt woede op moeder van kind..
- TotalEnergies en Suriname Energy Chamber versterken samenwe…..
- Suriname en Uruguay klaar voor nieuwe fase in offshore ener…..
- Gevaarlijke voorwerpen gevonden bij tassencontrole Mulo Wag…..
- Goerdat beroept zich op wettelijke onverenigbaarheid voor n…..
- SAO plaatst gezondheidsdag in teken 45-jarig jubileum en tr…..
- Awasa-dans en Surinaamse lekkernijen trekken publiek in Chi…..
- Gezondheidsdag, startsein viering 45 jaar SAO..
- Boldewijn verwacht dat nieuwe president in parlement wordt …..
- Mahonieboom DNA omgevallen..
- Fête de la Musique 2025 brengt meer dan 40 artiesten samen …..
- TotalEnergies en Surinaamse Energiekamer sluiten partnersch…..