De parlementaire commissie belast met de inauguratie van de nieuwe president en vicepresident op 16 juli heeft vandaag een inspectiebezoek gebracht aan de Anthony Nesty Sporthal (ANS). Deze commissie onder leiding van Rabin Parmessar (NDP) heeft de voorbereidingen nauwkeurig bekeken.
Volgens Parmessar is de sfeer rondom de voorbereidingen energiek en hoopvol. “Met onze eerste vrouwelijke president geven we de inauguratie extra glans. Wat we nu realiseren, is meer dan een ceremonie: het is een blijvende investering in de gemeenschap,” stelt hij.
De volksvertegenwoordiger sprak zijn waardering uit voor de inzet van alle betrokken instanties. De sporthal ondergaat een grondige metamorfose. “Als je binnenkomt, zie je het verschil. Dit is teamwork, en ik wil mijn complimenten geven aan iedereen die hieraan meewerkt.”
Meer dan ceremonieDe verbeteringen aan de ANS zijn volgens Parmessar niet tijdelijk. “Wanneer je geld uitgeeft aan alleen versiering, is het snel verdwenen. Maar wat wij nu doen, blijft — het komt ten goede van de samenleving.”
Na de inspectie werd het overleg voortgezet in de vergaderzaal van De Nationale Assemblee (DNA), waar onder meer de directeuren van Financiën en Planning en van Regionale Ontwikkeling en Sport bij aanwezig waren.
President-elect Jennifer Simons en vicepresident-elect Gregory Rusland werden op 6 juli unaniem gekozen tijdens de kandidaatstelling in DNA. De officiële installatie vindt plaats tijdens een Buitengewone Openbare Vergadering op 16 juli.
Parmessar sluit af met een duidelijke boodschap: “Als we dit goed coördineren, als één geheel, dan bewijzen we dat het kan.” Naast Parmessar en zijn commissieleden waren ook DNA-personeel en vertegenwoordigers van onder meer de politie, brandweer en veiligheidsdienst aanwezig.
- Trump: Israël en Iran eens over volledige wapenstilstand..
- Women’s Rights Centre brengt eerbetoon aan Patricia Etnel: …..
- Franse grenspolitie pakt smokkel en illegale overtochten aa…..
- Belastingverruiming en secundaire voorzieningen voor veilig…..
- Bibis roept Surinamers op inreisregels VS strikt na te leve…..
- Rusland: Etnel trok vorige week haar bewilliging in; Plein …..
- Trump noemt Iraanse raketaanval op Amerikaanse basis in Qat…..
- Bennie Miranda uit scherpe kritiek op president Santokhi: “…..
- Amazone Partij Suriname wacht af om richting te bepalen..
- Herdenken en vieren: 1 juli blijft een dag met twee gezicht…..
- Epilepsie en cognitieve ontwikkeling..
- Omicron Seafood N.V sollicitatie-oproep..
- FPP-voorzitter Ommen: “Ondernemer in Para bewust buitenspel…..
- SEOGS 2025 succesvol afgesloten na vier inspirerende dagen..
- BIBIS waarschuwt reizigers: ‘Houd u aan buitenlandse inreis…..
- Eskak: beschuldiging PL rond Javaans Nieuwjaar ongegrond en…..
- Handelmij Dawson N.V...
- Suriname reageert geschokt op overlijden van DNA-lid Patric…..
- Wie betaalt de verkiezingspropaganda?..
- Simons bedankt Para voor buitengewone inzet..
- Nieuwe single Byciel Watsaam weer verrassend..