Rabin Parmessar, voorzitter van de parlementaire commissie belast met de inauguratie van de president en vicepresident, verzekert dat zijn zevenkoppige werkgroep extra op de centjes heeft gelet. Van elke uitgave zijn offertes aangevraagd en er is op basis van de voordeligste gekozen. Tot en met vandaag is ruim SRD 10,8 miljoen uitgegeven.
Tijdens een persconferentie zei de voorzitter dat de feestelijkheden groter georganiseerd hadden kunnen worden, maar dat gekozen is voor de wens van de nieuwe regering om het sober te houden. Parmessar benadrukt dat zeker de helft van het budget is gegaan naar de investering in het gebouw. Na de inauguratie blijft er een gerenoveerde Anthony Nesty Sporthal achter voor de samenleving. Parmessar stelt dat de kosten voor de komende inauguratie, omgerekend in dollars, juist lager zijn dan bij de vorige inauguratie.
Naast de parlementaire commissie is er ook een presidentiële commissie die betrokken is bij de inauguratieactiviteiten. Sergio Akiemboto, voorzitter van deze werkgroep, gaf tijdens de persconferentie aan dat er initieel een pot apart was gezet van SRD 15 miljoen. Volgens de voorzitter wordt er samen met de directeur van het Kabinet van de President dagelijks nagegaan hoe binnen het budget gebleven kan worden en of de uitgaven verder verminderd kunnen worden. Behalve dat er een goede sporthal wordt achtergelaten, heeft zo’n evenement voordelen voor lokale bedrijven die eraan kunnen verdienen.
- Kelvin Koniki beoogd onderminister van Binnenlandse Zaken..
- Ex-commando wil getuigen over coketransporten uit Suriname..
- Zorgsector versterkt met 160 nieuwe professionals..
- Politie start onderzoek naar meegenomen spullen kabinet Fir…..
- NPS draagt Diana Pokie en Dirk Currie voor als ministers..
- Politie naar het Bureau van de First Lady..
- Rechter veroordeelt Sergio B. voor tasdiefstal: “Ik ben zie…..
- Panka: niet prettig als first lady onderdeel wordt van poli…..
- Accountantskamer buigt zich over klacht tegen EY-accountant…..
- Unicef, RGD en Assuria slaan handen ineen voor gezondere Su…..
- Oba Samelia Aboikonie..
- Rechter fluit ministerie OW terug in miljoenenproject Van ’…..
- EBS Specific Procurement Notice..
- Bejaarde slachtoffer gewelddadige woningoverval: SRD 50.000…..
- De bieb..
- Geen lintjes voor wie het volk belazerde, maar een ula fala…..
- SRD 1 miljoen opgehaald voor Huize Ashiana tijdens ‘Lobi Fu…..
- Stemrecht op het spel voor miljoenen Indiërs..
- Devaluatie staatsonderscheiding..
- Santokhi vraagt Adhin om snelle behandeling wetsvoorstellen…..
- Fly All Ways werkt aan oplossing gestrande passagiers Bonai…..