In aanloop naar de inauguratie van de president van de Republiek Suriname, Jennifer Simons, en vicepresident Gregory Rusland, heeft de Parlementaire Commissie, belast met de organisatie, op woensdag 9 juli een inspectiebezoek gebracht aan de Anthony Nesty Sporthal (ANS), waar de plechtige ceremonie zal plaatsvinden.
De commissie bestaat uit de parlementariërs Rabindre Parmessar (voorzitter), Kishan Ramsukul, Ebu Jones, Edgar Sampie, Sylvana Afonsoewa en Mohamed Fatehmohamed.
Aan de oriëntatie namen tevens toehoorders van de commissie deel, onder wie Stephen Tsang, Rossellie Cotino, Vidjaiprekash Thakoer en Ivanildo Plein. Zij werden ondersteund door personeelsleden van De Nationale Assemblee. Ook vertegenwoordigers van de Nationale Veiligheidsdienst, het Korps Politie Suriname en het Korps Brandweer Suriname, waren aanwezig tijdens de inspectie. Aansluitend werd de vergadering voortgezet in de vergaderzaal van De Nationale Assemblee, met de directeur van het ministerie van Financiën en Planning, Dharmradj Parohi, en de directeur van het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport, Maverick Boejoekoe.
De inauguratie vindt plaats op woensdag 16 juli aanstaan-de tijdens een buitengewone openbare vergadering van De Nationale Assemblee.
Commissievoorzitter Parmessar:
“Met onze eerste vrouwelijke president geven we de inauguratie extra glans. Wat we nu realiseren, is meer dan een ceremonie: het is een blijvende investering in de gemeenschap.”
Parmessar sprak zijn waardering uit voor de samenwerking tussen alle betrokken instanties van DNA-personeel tot aannemers, politie, brandweer en veiligheidsdiensten. ‘’Er wordt hard gewerkt om de sporthal een complete metamorfose te geven’’, aldus Parmessar.
“Als je binnenkomt, zie je het verschil. Er is echt werk verzet. Dit is een groot team, en ik wil mijn complimenten uitspreken aan iedereen die zich inzet.” De verbeteringen die worden aangebracht, zijn volgens Parmessar niet alleen bedoeld om de inauguratie waardig te laten verlopen, maar ook om structureel waarde toe te voegen aan de infrastructuur van de sporthal: “Wanneer je geld slechts uitgeeft aan versiering, is het weg. Maar wat wij nu doen, blijft en komt ten goede van de samenleving.”
Parmessar benadrukte dat alles erop gericht is om op tijd klaar te zijn voor woensdag 16 juli: “Als we dit goed coördineren, als één geheel, dan bewijzen we dat het kan.”
The post Parlementaire Commissie oriënteert zich op locatie inauguratie ..
- Simons: iedereen is welkom om te helpen..
- Torenhoge schuld IOL bij Telesur voor een deel afgelost..
- Militanten ontvoeren 120 kinderen in Mozambique..
- Drie leden ‘witte handschoenen-bende’ gearresteerd na auto-…..
- Beperkt effect VS-bombardement op Iraanse nucleaire sites..
- Aangepaste loonreeksen voor vijf bonden zorgsector..
- Tekortkomingen verkiezingen worden meegenomen bij evaluatie..
- Waarom Duitslands Baerbock ongeschikt is als nieuwe preside…..
- SB – AVA 3 juli 2025 SU..
- OW niet in staat kapot weggedeelte van Van ’t Hogerhuysstra…..
- Somohardjo gaat ervan uit dat Brunswijk regeerakkoord alsno…..
- BESCHOUWING — Het kiezersbedrog van Ronnie Brunswijk..
- Burgers betalen 5 euro aan leges voor spoedaanvraag paspoor…..
- Plein aanvaardt verkiezing na intrekking door Patricia Etne…..
- Epilepsie nog onderbelicht in Suriname..
- De Siddering: Herinnering als Moreel Zintuig..
- Trio moet jachtgeweren onder bedreiging afstaan..
- “Dat is antisemitisch!””Jullie ogen liege…..
- Vier auto inbrekers aangehouden..
- AWJ tekent overeenkomst met vier veiligheidsbonden..
- DEZELFDE BRUNSWIJK ALS ALTIJD..