In het kader van de 45ste Multiple District 60 Convention van Lions Club International is op donderdag 8 mei 2025 een kleurrijk en feestelijk defilé gehouden door de binnenstad van Paramaribo. President Chandrikapersad Santokhi woonde het evenement bij en verwelkomde samen met andere prominente gasten van de Lions Club de Lions- en Leos-delegaties van verschillende landen.
De deelnemers marcheerden voorbij het Onafhankelijkheidsplein waar president Santokhi, Lions Clubs International Director Anthony Paradiso, Multiple District 60 Council Chairperson Carlisle Goddard, District Governor 60B Alan Alexander, District Governor Ravin Changoer en Past Council Chairperson Rudolph Augustin hen begroetten.
De landen die deelnamen aan het defilé waren Suriname, Trinidad en Tobago, Frans-Guyana, Guyana, Antigua, Barbados, Jamaica, St. Maarten, de Kaaimaneilanden en de Britse Maagdeneilanden. Met vlaggen, spandoeken en fleurige kleding trokken de delegaties met volle enthousiasme door het centrum.
Het defilé maakt deel uit van de Lions-bijeenkomst en diende als symbool van verbondenheid, dienstbaarheid en internationale samenwerking. Lions Club International staat wereldwijd bekend om haar inzet voor humanitaire hulp en gemeenschapsontwikkeling. De organisatie vervult een belangrijke rol in samenlevingen.
Haar bijdrage reikt over grenzen en draagt actief bij aan een betere wereld. Volgens Paradiso is het voor de Lions Club van groot belang dat zij zich voortdurend dienstbaar opstellen naar de mensheid. “De wereld tot een betere plek te maken dan we het aantroffen is een belofte die elke Lion heeft gedaan”, aldus Paradiso. Het defilé was dan ook een visueel statement van hun toewijding aan maatschappelijke betrokkenheid.
- Studententoelage verhoogd naar SRD 1000 per maand..
- Particuliere huisartsen versterkt in eerstelijnszorg..
- 51-jarige fietser laat leven na aanrijding..
- 51-jarige fietser overlijdt dag na te zijn geschept door au…..
- Mangre pareert kritiek op benoeming bij Havenbeheer: “Ik he…..
- Suriname gastheer 45e Lions District Convention..
- 38 gecontroleerde voertuigen te De Nieuwe Grond hadden met …..
- Verdachte milieustrafzaak vrij; OM gaat door met onderzoek..
- NPS reageert op beschuldigingen over onder andere zeegrens..
- Promotieonderzoek legt verband tussen mishandeling en ontwi…..
- Opnieuw chaos bij Esther Stichting: bewoners aan hun lot ov…..
- President Santokhi opent 45e Lions District Convention in S…..
- Artiesten moeten first time voters aanmoedigen te gaan stem…..
- Black voert vrouw van collega onder valse voorwendsels weg..
- Burgers kleden zich ten onrechte als militair – OPTSU eist …..
- Getuige strafzaak politieagenten Pikin Saron weer niet vers…..
- Werknemersbond en Security Alliance liggen met elkaar overh…..
- Misvattingen rond het presidentskandidaatschap binnen de ND…..
- DA’91: ‘Onderwijs sleutel tot ontwikkeling Suriname’..
- Verontrustend en afkeurenswaardig: OPTSU-propagandist aange…..
- Kabinet Santokhi heeft financiële val gelegd voor volgende …..