Op beelden van DTV-Express is te zien dat spullen worden ingeladen in een voertuig rond middernacht.
Het zou niet prettig zijn voor een hoge functionaris, in dit geval de first lady, om na haar periode onderdeel te zijn van een politioneel onderzoek dan wel onderzoek vanuit het Openbaar Ministerie. Zo reageert NDP-woordvoerder Ricardo Panka op het filmpje dat DTV Express gisteren heeft vastgelegd, waarin te zien is dat spullen rond middernacht worden weggedragen uit het gebouw waar first lady Melissa Seenacherry-Santokhi kantoor houdt.
Volgens Panka zal er wel onderzoek plaatsvinden, die moet uitwijzen als de spullen privé gekocht zijn of niet. En zelfs in dat geval, zou er eerst gewacht moeten worden op de formele overdracht. ‘Het is een beetje verdacht’, zegt hij. Er moet geen ruis zijn.
Panka verwijst naar de machtsovername in 2020 door het kabinet Santokhi. Toen werd door hetzelfde kabinet melding gemaakt van lege kantoren omdat de inventaris zou zijn weggedragen.
- Documentaire ‘Naya Daur’: Ode aan de voorouders en spiegel …..
- Simons eert vaders: “Jullie verdienen erkenning, vandaag en…..
- Brigadier JIT opgepakt voor betrokkenheid bij ripdeal aan S…..
- President Santokhi op Vaderdag: “Uw inzet wordt gewaardeerd…..
- LIPPENDIENST..
- VERKEERSCONTROLE VAN LIKMEVESTJE..
- Trump-regering overweegt nieuw inreisverbod voor 36 landen..
- Vierenveertig..
- Vrouwelijk leiderschap in opmars: wat betekent een presiden…..
- ABOP op Vaderdag: “Jullie zijn het fundament van sterke gez…..
- Eer aan de vaders – het fundament van gezin en natie..
- Miracle 2 is terug met vleugje soul, scheutje liefde en nie…..
- Plein: “Wie de fout in is gegaan, moet gewoon de bak in…..
- HOE GAAN WIJ HET BETALEN?..
- Van klungelig beleid naar een geoliede toekomst voor elke S…..
- Ann Sadi wil dat nieuw parlement uitgelekte missives als ee…..
- Na bijkans veertig jaar wederom gekwalificeerde parlementai…..
- Jongeren in detentie vinden stem via muziekproject..
- Tienermeisje neergestoken door dertienjarige..
- Marronkern van de ABOP blijft stabiel..
- Surinames unieke troef in de wereldwijde klimaatstrategie..