Kirti Algoe, onderzoeker aan de Anton de Kom Universiteit (AdeKUS) en spreker bij de paneldiscussie “Vrouwen in de Politiek”, zegt dat hoewel meer vrouwen de politiek instappen, de machtsdynamiek op hogere niveaus vaak in het voordeel van mannen werkt. Ondanks vrouwenbewegingen-initiatieven is er weinig verandering en wordt vaak aan “Fisti Prodo” gedaan, wat inhoudt dat het vaak om schijnmaatregelen gaat zonder echte vooruitgang.
Vanessa Limon, voorzitter van de Women Power & Politics Foundation en organisator van de paneldiscussie, voegt toe dat vrouwen vaak onzichtbaar zijn: “Hoewel ze er zijn, hoor je weinig van ze.” Ze benadrukt dat het belangrijk is om vanuit persoonlijk leiderschap kansen te grijpen.
Om echte verandering te bereiken, is het nodig een betere situatie te creëren. De vraag die tijdens deze paneldiscussie centraal staat, is: “Hoe zien vrouwen hun eigen rol in deze dynamische context? Welke ruimte zien zij voor zichzelf van privé naar sociaal, en uiteindelijk in de politiek?”, zegt Kirti.De paneldiscussie vindt plaats op zondag 2 maart.
- Padvinders en vrijwilligers gewaardeerd voor hun inzet..
- Uitslagen Voetbalwedstrijden – 23 Februari 2025..
- Politica Huur: “ABOP moet meer ruimte krijgen in komende re…..
- Hans van den Broek (88) Overleden: CDA-Prominent en Oud-min…..
- Scoutleiders en vrijwilligers gewaardeerd voor jarenlange i…..
- Kris Dwarkapersad Sharma..
- Emmy Vera Veldkamp-Fräser..
- Annie Florence Kopinsky..
- Openbrief aan de regering en De Nationale Assemblee..
- Assembleelid Plein: “Regering moet na registratie partijen …..
- SANTOKHI’S PERSOONLIJKE COALITIE..
- HOUDT DE DIEF ROEPT DIEF..
- BLTO protesteert en zal tot 10 uur lesgeven..
- Geen gunst, maar een recht!..
- Met PVC en DUS 13 partijen geregistreerd bij CHS..
- Bestuurder die inreed op politie bij roadblock aangehouden..
- Tienduizenden rouwen om vermoorde Hezbollah-leider, Nasrall…..
- STEM VAN LAAGGELETTERDEN TREKKEN MET POPULISTISCHE BELOFTEN..
- BLIND..
- Dikan: “Kiesregeling onvoldoende bekend bij bevolking”..
- Een politiek middenblok, een brug te ver?..