De Progressieve Arbeiders en Landbouwers Unie (PALU) is sinds de verkiezingen van 2020 gestart met het voeren van gesprekken om te komen tot een samenwerking, waarbij die combinatie gestoeld is op dezelfde visie. Er is gesproken met Alternatief 2020 (A20), Democratie en Ontwikkeling in Eenheid (DOE), Hervormings- en Vernieuwings Beweging (HVB) en de Permanente Voorspoed Republiek Suriname (PVRS). Dat is op niets uitgemond; er was geen grondslag op basis van een visie, zegt PALU-topper Imran Taus.
Nu worden gesprekken gevoerd met de Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en twee andere partijen die hij niet wil noemen in deze fase. Met de SPA wordt deze week waarschijnlijk een overeenkomst getekend. ‘Wij willen een serieus alternatief zijn’, zegt Taus.
Het ligt in de bedoeling dat de PALU en de samenwerkingspartners, opgaan in een andere partij. Een ieder laat hun logo en vlag los. Die nieuwe partij is OPTSU; het bestaat al maar heeft nooit meegedaan aan de verkiezingen.
- Patricia Chan-A-Hung (58) Nederland 9-2-2025..
- Panama: ‘Geen toevluchtsoord voor ontduiking van sanc…..
- Landvreugd moet perceel teruggeven..
- Vids beticht presidentiële commissie van ‘hoogst onbehoorli…..
- Column: Inclusiviteit in de sport..
- Bestuursleden SBB dringen aan op ontslag algemeen directeur..
- Speciaal jubileumkalender rond 50 jaar Srefidensi..
- EBS verhoogde wel degelijk stroomtarieven..
- Brunswijk spreekt zich uit: minister Ramsaran is verantwoor…..
- ‘Grensbewaking Suriname blijft een uitdaging’..
- VSB organiseert discussieavond over goed bestuur en transpa…..
- Boeren wederom geconfronteerd met waterprobleem..
- Victorie wint derde wedstrijd achter elkaar..
- Franse delegatie voert overleg over IASP-projecten..
- ABOP’ers lopen door onderwatergelopen straten: ‘dit is geen…..
- Verdachte van diefstal uit een appartement oktober vorig ja…..
- Getuige ontkent dat er meerdere klachten waren over seksuel…..
- Politie Rijsdijk pakt twee verdachten van diefstal op..
- Minister Raghoebarsing: “Het blijft passen en meten”..
- Tweedaagse cursus corporate governance in Suriname..
- Ministerie van Volksgezondheid heeft Denguevirus onder cont…..