De Progressieve Arbeiders- en Landbouwersunie (PALU) heeft haar felicitaties uitgesproken aan het nieuwe leiderschap van Suriname. In een verklaring richt de partij zich tot president Jennifer Geerlings-Simons en vicepresident Gregory Rusland en wenst hen veel kracht en wijsheid toe bij het uitvoeren van hun taak.
De verkiezing van Geerlings-Simons tot eerste vrouwelijke president van de Republiek Suriname wordt door de PALU omschreven als een historisch moment. De partij benadrukt echter dat dit bijzondere feit samenvalt met een periode waarin het land dringend behoefte heeft aan daadkrachtig en richtinggevend bestuur.
“De komende bestuursperiode zal geen eenvoudige zijn. Suriname heeft meer dan ooit behoefte aan leiding en richting. Daarom moeten alle positieve krachten betrokken worden bij het proces van nationale wederopbouw,” aldus de verklaring van de partij.
De PALU kondigt aan een positief-kritische houding aan te nemen tegenover het beleid van de nieuwe regering. Waar nodig zal de partij haar visie en commentaar geven, maar zij stelt ook open te staan om vanuit haar ideologische uitgangspunten bij te dragen aan de ontwikkeling van het land.
Tot slot spreekt de partij haar vertrouwen uit dat president Simons in staat zal zijn het volk te inspireren tot gezamenlijke inspanningen. “De uitdagingen zijn groot, maar het is onze hoop dat er een leiderschap zal ontstaan dat het volk weet te verenigen in een gemeenschappelijk streven naar vooruitgang.”
- Sociale instellingen ontvangen medische verbruiksartikelen..
- Woensdag wegomleggingen tijdens inauguratie..
- Financiënminister Raghoebarsing: ‘Subsidies moeten nog meer…..
- “Geen plek voor politieke miljonairs”..
- FAREWELL FERNALD..
- Amar Ramadhin over vijf bewogen jaren..
- Onweersbuien en afnemende regen..
- Shri Shiv Párthiv Pújan 11e editie groots opgezet in Surina…..
- Politicoloog Breeveld gaat in op de nieuwe ministersploeg..
- Wegomleggingen en verkeersafsluitingen Anthony Nesty Sporth…..
- Internationale bemanning keert terug naar aarde na succesvo…..
- Duitse douane vindt 1500 vogelspinnen, verstopt in koekjesd…..
- Davinia Gwenneth Chin-Fo-Sieeuw (38) ‘s-Gravenhage 9…..
- Noodzakelijke reparaties Van ’t Hogerhuysstraat vielen niet…..
- Havo 1 en Havo 4 kampen met aanhoudende stroomuitval en wat…..
- Frankrijk dringt aan op ratificatie grensprotocol met Surin…..
- Column: Een brief van Chan aan Jenny..
- Ministerschap Ismanto Adna van de baan..
- BESCHOUWING — Beloften van vernieuwing, praktijken van beho…..
- Panka: “Met president-elect Simons komt corruptiebestrijdin…..
- UNICEF en Assuria lanceren Healthy Lifestyle Programma voor…..