Stephano Biervliet, beter bekend als Pakkitow, laat in een gesprek met Suriname suriname weten dat hij bereid is om op elk gebied zijn bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van Suriname. “Waar men mij nodig heeft, zal ik me inzetten,” zegt de ondernemer, die al ruim acht jaar actief is als aannemer in de bouwsector.
Biervliet runt een eigen bouwbedrijf en wil zich met name inzetten op het gebied van infrastructuur, waar hij ook internationale contacten heeft opgebouwd. Hij stelt echter geen specifieke functie na te streven. “Ik ben niet uit op een bepaalde post, maar ik geloof dat ik met mijn kennis en ervaring ook van betekenis kan zijn voor andere sectoren, zoals sport.”
Biervliet spreekt vol vertrouwen over president-elect Jennifer Geerlings-Simons. “Ze is een vrouw van weinig woorden en veel daden. Nu zal ze zich in de praktijk moeten bewijzen tegenover het volk, met name in het waarmaken van de beloften die zijn gedaan.”
Hij erkent dat de komende periode niet eenvoudig zal zijn voor de nieuwe regering. “Er wordt een zware schuldenlast overgenomen. Daarom is het belangrijk dat Simons de ondersteuning krijgt die ze nodig heeft, niet alleen vanuit haar partij, maar vanuit de hele samenleving.”
Biervliet onderstreept dat het bestrijden van corruptie meer vergt dan goede intenties. “Er moeten duidelijke checks and balances worden ingesteld. Alleen dan kan er écht werk worden gemaakt van het doorbreken van oude patronen. Er moeten goede afspraken komen, ongeacht partijpolitieke kleur. Niemand mag boven de regels staan.”
Biervliet geeft aan dat hij zich goed ontvangen voelt binnen de Nationale Democratische Partij (NDP). “Ik leer veel binnen de partij, en ik weet dat ik me zal moeten bewijzen. Maar ik ben vastbesloten om mijn bijdrage te leveren, in welke vorm dan ook.”
- 34 DNA-leden steunen kandidatuur Simons en Rusland voor hoo…..
- Brunswijk: ‘Als ik heb gewonnen, kan niemand mij weghalen a…..
- Kwamalasamutu ontvangt mobiele zaagmachine..
- Alle 34 coalitieleden ondersteunen Simons en Rusland..
- VN-rapport: Droogte is wereldwijd groeiende ramp..
- Man mishandelt en bedreigt zijn partner met bierfles..
- Simons en Rusland voorgedragen als kandidaten voor presiden…..
- Vier jaar cel voor ontvoerder van militair Rodney Cairo..
- John Emile Stuger..
- Schietschijven en bommen..
- Waka Tjopu herenigd in Readytex Art Gallery..
- Eerste Surinamer behaalt prestigieuze Registercontroller-ti…..
- Waka Tjopu: Echoes of a Movement opent bij Readytex Art Gal…..
- Maranathakoor Manspasieconcert 2025..
- 597Netwerken: Fu rust en vrede…..
- Jongeren leiden Tak Tangi 2025: NAKS roept op tot bewustwor…..
- Vijfde verdachte aangehouden op Zanderij in ripzaak Sunpark…..
- Benadering van het vraagstuk: Tijdelijke combinatie lid DNA…..
- Surinaamse minister van Volksgezondheid levert bijdrage aan…..
- Gekozen parlementariërs zijn beëdigd..
- SEOB waarschuwt voor verzwakking SRD en stijgende staatssch…..