Stephano Biervliet, beter bekend als Pakkitow, laat in een gesprek met Suriname suriname weten dat hij bereid is om op elk gebied zijn bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van Suriname. “Waar men mij nodig heeft, zal ik me inzetten,” zegt de ondernemer, die al ruim acht jaar actief is als aannemer in de bouwsector.
Biervliet runt een eigen bouwbedrijf en wil zich met name inzetten op het gebied van infrastructuur, waar hij ook internationale contacten heeft opgebouwd. Hij stelt echter geen specifieke functie na te streven. “Ik ben niet uit op een bepaalde post, maar ik geloof dat ik met mijn kennis en ervaring ook van betekenis kan zijn voor andere sectoren, zoals sport.”
Biervliet spreekt vol vertrouwen over president-elect Jennifer Geerlings-Simons. “Ze is een vrouw van weinig woorden en veel daden. Nu zal ze zich in de praktijk moeten bewijzen tegenover het volk, met name in het waarmaken van de beloften die zijn gedaan.”
Hij erkent dat de komende periode niet eenvoudig zal zijn voor de nieuwe regering. “Er wordt een zware schuldenlast overgenomen. Daarom is het belangrijk dat Simons de ondersteuning krijgt die ze nodig heeft, niet alleen vanuit haar partij, maar vanuit de hele samenleving.”
Biervliet onderstreept dat het bestrijden van corruptie meer vergt dan goede intenties. “Er moeten duidelijke checks and balances worden ingesteld. Alleen dan kan er écht werk worden gemaakt van het doorbreken van oude patronen. Er moeten goede afspraken komen, ongeacht partijpolitieke kleur. Niemand mag boven de regels staan.”
Biervliet geeft aan dat hij zich goed ontvangen voelt binnen de Nationale Democratische Partij (NDP). “Ik leer veel binnen de partij, en ik weet dat ik me zal moeten bewijzen. Maar ik ben vastbesloten om mijn bijdrage te leveren, in welke vorm dan ook.”
- Verdachte ernstige kappartij voortvluchtig..
- Natio-bedwinger Mexico wint Gold Cup..
- Column: De pers is geen vijand, maar waakhond van de democr…..
- Eén op de 20 kinderen heeft dyslexie..
- ‘Verdragsmiddelen vrijwel volledig besteed’..
- Steven Reyme: “Leiderschap is een goddelijke opdracht om he…..
- Padieboeren eisen terstond uitbetaling achterstallige subsi…..
- Strafzaak Comfort Travel: drie jaar cel geëist tegen hoofdv…..
- Santokhi en Simons voeren overleg over soepele machtsoverdr…..
- Recruitment Event 2025 trekt volle zaal aan werkzoekenden..
- BESCHOUWING — Een vrouw aan het roer: Jenny Simons en de be…..
- Legendarische vader Julio Cesar Chavez Sr. breekt stilte ov…..
- Verenigde Staten feliciteren Simons met verkiezing tot pres…..
- Nicaragua feliciteert Suriname met eerste vrouwelijke presi…..
- Landveld en Chotkan reageren op ministeriële benoemingen..
- Vooroefening parade/defilé inauguratie president; verkeer w…..
- Verkiezingen in SurinameVerklaring van de Amerikaanse reger…..
- Nederland draagt 3 miljoen euro bij aan medische apparatuur..
- Adhin: ‘We zullen afrekenen met slecht bestuur en corruptie…..
- CARICOM en Palestina bereiken mijlpaal in diplomatieke betr…..
- Ex-man valt vrouw aan met houwer en pleegt daarna suïcide..