Activist Stephano Biervliet alias Pakittow die felle protesten tegen de NDP-regering heeft gevoerd en afgelopen weekend met een helikopter en 6 veiligheidsmannen zijn intrede heeft gedaan bij de paarse partij, zegt dat geen enkele partij zoveel ontwikkeling gebracht in ons land als de NDP.
Biervliet werd in . Actueel geconfronteerd met zijn uitspraken tegen de NDP. Hij zegt dat hij een activist is en zijn stem altijd zal laten horen wanneer dingen verkeerd gaan, ongeacht welke partij het betgreft.
Zijn persoonlijke wrok tegen de VHP en president Santokhi is begonnen nadat hij werd gearresteerd na de uit de hand gelopen protestactie van 17 februari 2023.
Pakittow hoopt niet dat de NDP en de VHP na de verkiezingen een samenwerking aangaan. Hij zal zich daarbij echter neerleggen. Ook als de NDP zegt dat personen met een strafblad niet op de lijst kunnen, zal hij zijn hoofd buigen voor dat besluit.
- VERKIEZINGSPRAAT OF WERKELIJKE VERANDERING?..
- Komt het nog goed met Suriname?..
- Natasja Annelies Sabajo..
- Voorbeeldig..
- Voetbal Wedstrijden van 16 Februari 2025..
- Trump Over Poetin: “Hij Wil Er Een Einde Aan Maken”..
- Ribbe voor de rechter na steekpartij op ex-vriend vriendin..
- VHP-Nederland pleit voor zorgvuldige aanpak oliesector..
- Transvaal verlengt perfecte start..
- POLITIEKE CRISIS OF VERKIEZINGSSTRATEGIE?..
- Dinsdag wegomlegging Havenlaan Zuid..
- Brandweermannen gewond bij blussen brand woning/meubelbedri…..
- Ramadhin reageert fel op beschuldigingen van Amzad Abdoel..
- Parmessar wijst op kansen en uitdagingen bij overeenkomst m…..
- HISTORISCHE LEEGVERKOOP SURINAAMSE GROND..
- VHP ENIGE OPTIE OP 25 MEI?..
- Jack Uden onderscheiden door Satya Dharma..
- Grens..
- Bewoners Alkmaar krijgen binnenkort schoon drinkwater..
- Reactie op schrijven VIDS..
- ‘The Myth of El Dorado’ krijgt vervolg met ‘uilen ser…..