Reddingswerkers in Pakistan hebben moeite om lichamen te bergen na hevige moessonregens die de afgelopen dagen ten minste 344 mensen het leven kostten, vooral in het bergachtige Khyber Pakhtunkhwa. Overstromingen en aardverschuivingen hebben huizen verwoest, wegen weggeslagen en duizenden mensen afgesneden van hulp.
Volgens de Nationale Rampenautoriteit kwamen de meeste slachtoffers om door plotselinge overstromingen en instortende woningen. Een lokale bewoner beschreef de kracht van het water als “een vloedgolf die alles meesleurde”.
Autoriteiten hebben noodteams ingezet, maar reddingswerk wordt bemoeilijkt door ontoegankelijke wegen en gebrekkige communicatie. Honderden mensen zijn nog vermist.
De meteorologische dienst waarschuwt voor meer regen en mogelijke nieuwe aardverschuivingen. Premier Shehbaz Sharif verklaarde dat het land jaarlijks met dergelijke rampen kampt, maar dat de intensiteit door klimaatverandering lijkt toe te nemen.
Getroffen families melden verlies van huizen, voedsel en kleding, terwijl velen onder erbarmelijke omstandigheden wachten op hulp.
- Onderwijsvernieuwing als antwoord op tekort hoogopgeleiden..
- Monorath: ‘Er is nu extra aandacht voor het korps’..
- Cynthia McLeod presenteert Surinaamse klassieker in Brazili…..
- Surinaamse influencers vertrekken naar India voor internati…..
- Nieuwe naam voor JusPol in de maak: Monorath wil focus op v…..
- Herinner je je de Huajiang Canyon Bridge in Guizhou nog?..
- Ouders bezorgd over toegewezen school voor leerlingen OS Af…..
- Influencers vertrekken naar India voor internationaal uitwi…..
- Voorstel naamsverandering ministerie Justitie en Politie..
- Palestijnse generatie raakt vrijwel volledig toegang tot on…..
- Tsang wil alle informatie rond Van ‘t Hogeruystraat eerst o…..
- Ramautarsing: ‘Als je rijk wilt worden, word dan ondernemer…..
- Dirk Currie wordt dinsdag beëdigd als minister van Onderwij…..
- VAN ‘T HOGERHUYSSTRAAT, IDB EN RECHTERLIJKE MACHT..
- Gerookte Atlantische zalmfilet en Begro-diepvrieserwten ter…..
- Korpschef ontboden door minister Monorath..
- Minister Manorath bespreekt uitdagingen brandweer tijdens k…..
- Essed: ´Twijfels over geschiktheid deel van kabinet’..
- Het gezin Hermandad..
- Aanhouding na dodelijke aanvaring: 8-jarig meisje overlijdt…..
- Suriname bevordert regionale diplomatie met eerste CARICOM–…..