Reddingswerkers in Pakistan hebben moeite om lichamen te bergen na hevige moessonregens die de afgelopen dagen ten minste 344 mensen het leven kostten, vooral in het bergachtige Khyber Pakhtunkhwa. Overstromingen en aardverschuivingen hebben huizen verwoest, wegen weggeslagen en duizenden mensen afgesneden van hulp.
Volgens de Nationale Rampenautoriteit kwamen de meeste slachtoffers om door plotselinge overstromingen en instortende woningen. Een lokale bewoner beschreef de kracht van het water als “een vloedgolf die alles meesleurde”.
Autoriteiten hebben noodteams ingezet, maar reddingswerk wordt bemoeilijkt door ontoegankelijke wegen en gebrekkige communicatie. Honderden mensen zijn nog vermist.
De meteorologische dienst waarschuwt voor meer regen en mogelijke nieuwe aardverschuivingen. Premier Shehbaz Sharif verklaarde dat het land jaarlijks met dergelijke rampen kampt, maar dat de intensiteit door klimaatverandering lijkt toe te nemen.
Getroffen families melden verlies van huizen, voedsel en kleding, terwijl velen onder erbarmelijke omstandigheden wachten op hulp.
- Jeugdraad en DNA-voorzitter Adhin werken aan toekomstige je…..
- Scholen in binnenland krijgen Smart-tv voor afstandsonderwi…..
- Regering verwijt oppositie tegenwerking bij behandeling beg…..
- Baasaron: ‘Trieste situatie op ministerie’..
- Juspol kreunt onder SRD 312 miljoen aan onbetaalde rekening…..
- Amzad Abdoel nieuwe vicevoorzitter Staatsraad..
- Abiamofo: ‘Verlaging stroomprijs niet in zicht’..
- Gratis tankfeest voorbij: politici en hun ‘binnen- en buite…..
- Eerste lichting UTOS-studenten Bejaardenverzorging slaagt 1…..
- Parmessar in de clinch met Noersalim in DNA..
- President steekt hand in eigen boezem over onveilige wegen:…..
- De grote vakantie..
- Volksgezondheid evalueert IS4H- en HEARTS-programma..
- Renovatie ziekenboeg Huize Ashiana in afrondende fase..
- Ouders uiten woede over eindexamenresultaten: “Dit is onkan…..
- Bekendmaking Openbare Aanbesteding NV Telesur..
- Tiener springt vermoedelijk van Wijdenboschbrug.
- Schuldenberg tikkende tijdbom..
- Minister Tsang legt bouw nieuwe DNA-vergaderzaal stil..
- EBS blijft extra inkomsten overmaken ondanks hogere kosten ….
- Amerikaanse ambassadeur bespreekt versterking samenwerking …..