PARAMARIBO — De onderwijs- en beroepenbeurs ‘Skills for Tomorrow’ is volgens het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (OWC) een gelegenheid voor leerlingen, studenten, ouders, werkzoekenden en professionals om zich te oriënteren op de diverse mogelijkheden binnen het Surinaamse onderwijslandschap en de arbeidsmarkt van de toekomst. Van vrijdag tot en met zondag zullen een breed scala aan onderwijsinstellingen en bedrijven uit verschillende sectoren aanwezig zijn om informatie te verstrekken over hun opleidingen, cursussen, producten, stages en vacatures meldt het ministerie woensdag in een persbericht.
Op de terreinen van het Mr. Dr. J.C. de Miranda College (Lyceum 1) en de Surinaamse Technische School 1 zullen bezoekers inzicht krijgen in de vaardigheden en competenties die essentieel zijn voor de wereld van morgen. “’Skills for Tomorrow’ biedt een platform waar onderwijsinstellingen, bedrijven en afdelingen van OWC hun aanbod presenteren om te helpen sturing te geven aan de Surinaamse samenleving”, geeft het ministerie aan.ADVERTISEMENT
Diverse stands zullen interactieve demonstraties en praktische activiteiten aanbieden om bezoekers een hands-on ervaring te geven van verschillende vakgebieden. Er zal ook een vacaturewand aanwezig zijn waar werkzoekenden zich kunnen oriënteren op arbeidsplaatsen. De toegang tot de onderwijs- en beroepenbeurs is gratis.
- Caricom-voorzitter waarschuwt voor wereldwijde crisis: ‘Een…..
- Daryanani organiseert langste zwemclinics ooit in Suriname..
- 16-jarige opgepakt voor diefstal van e-bike..
- Discriminatie..
- Regeringsraad bemiddelt in situatie SLM -Luchthavenbeheer..
- Regeringsraad neemt belangrijke besluiten inzake LVV, BiZa …..
- Een kleine politieke historie van Suriname..
- Gedragscode voor de verkiezingen..
- VHP in campagnecoma: wanneer ontwaakt de laatste olifant va…..
- Managers Belastingdienst ondergaan leiderschapstraining..
- Man neergeschoten te Brownsweg..
- Gerenoveerd Vaillantsplein officieel opgeleverd..
- President hoort problemen Mariënburg aan; belooft oplossing…..
- VSB dringt aan op transparantie en regulering bij toekennin…..
- Caribische particuliere sector bezorgd over impact Amerikaa…..
- Universiteit breidt uit met geaccrediteerde opleiding Onder…..
- ‘Onteigening’ plantagegronden vanaf 1 mei 2025 …..
- Geen nieuwe ambtenaren in dienst rond de verkiezingen..
- Veiligheid VS ook belangrijk bij vernietiging ‘overtollige …..
- Tweede editie “Para on da Road Carnival” voor de deur..
- ECD: Bij diverse winkels geen onregelmatigheden geconstatee…..