De aannemer aangetrokken door het ministerie van Openbare Werken heeft gisteren tot laat ’s avonds werkzaamheden verricht te Weg naar Zee.
Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) heeft in een spoedbrief aan president Chan Santokhi gevraagd om het Weg naar Zee gebied officieel als rampgebied te verklaren. Daardoor zijn hulpdiensten zoals het Nationaal Coördinatiecentrum voor
Rampenbeheersing in staat hun medewerking kunnen verlenen. Ook de politie
werd om assistentie gevraagd om ervoor te zorgen dat de werkzaamheden
zonder belemmering kunnen plaatsvinden.De president heeft direct goedkeuring verleend voor het treffen van alle noodzakelijke voorzieningen om de veiligheid en bereikbaarheid van het gebied te waarborgen. De situatie bij de dijk is kritiek en vereist onmiddellijk handelen om verdere schade te voorkomen en de gemeenschap te beschermen. De aannemer, die via een openbare aanbesteding op 30 januari is geselecteerd, heeft toestemming gekregen om per direct met de werkzaamheden te starten. Tijdens de regeringsraadvergadering van woensdag zal de situatie te Weg naar Zee en de maatregelen die getroffen moeten worden met een spoedkarakter worden behandeld. Om de samenleving volledig te informeren houdt het ministerie van Openbare Werken vanavond een informatiesessie voor de media, meldt de Communicatiedienst Suriname. Tijdens deze sessie wordt uitgebreid ingegaan op de huidige stand van zaken, de geplande verbeteringen en de maatregelen die genomen worden om een veilige en duurzame dijkinfrastructuur te realiseren.
- Rusland: Terug naar de tijd van stabiliteit met de NPS..
- Raghoebarsing: ik ben niet bereid voor niemand de gevangeni…..
- Tijd dat samenleving belang van meer vrouwen in de politiek…..
- Waterpeil stuwmeer blijft laag: minister Dasai waarschuwt v…..
- Go Suriname.com in een nieuw jasje met meer mogelijkheden..
- Veelpleger Iwan A. voor de rechter na reeks gewelddadige di…..
- Column: Borrelpraat no. 861..
- Dr. R. M. Nannan Panday (Kries)..
- Samson Willy Johan..
- Eugene Ludwig Puljhun..
- Donald Trump plant introductie van ‘gouden kaart̵…..
- Voetbal Uitslagen – 2 Maart 2025..
- Daan: “Regering-Santokhi heeft geen werk gemaakt van natiev…..
- EEN KANDIDAAT KIEZEN..
- EEN PARTIJ KIEZEN..
- Vrachtvoertuigen bedrijf Leiding 10 A door brand verwoest..
- Franse ambassade doneert veiligheidsattributen aan Korps Po…..
- Breaking: Opschudding binnen OPTSU na voordracht Wayne Telg…..
- Caricom herbevestigt steun voor Ramdin bij OAS..
- HELIFLOPTER..
- Ramadan 2025: Vastentijden en iftartijden wereldwijd..