De aannemer aangetrokken door het ministerie van Openbare Werken heeft gisteren tot laat ’s avonds werkzaamheden verricht te Weg naar Zee.
Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) heeft in een spoedbrief aan president Chan Santokhi gevraagd om het Weg naar Zee gebied officieel als rampgebied te verklaren. Daardoor zijn hulpdiensten zoals het Nationaal Coördinatiecentrum voor
Rampenbeheersing in staat hun medewerking kunnen verlenen. Ook de politie
werd om assistentie gevraagd om ervoor te zorgen dat de werkzaamheden
zonder belemmering kunnen plaatsvinden.De president heeft direct goedkeuring verleend voor het treffen van alle noodzakelijke voorzieningen om de veiligheid en bereikbaarheid van het gebied te waarborgen. De situatie bij de dijk is kritiek en vereist onmiddellijk handelen om verdere schade te voorkomen en de gemeenschap te beschermen. De aannemer, die via een openbare aanbesteding op 30 januari is geselecteerd, heeft toestemming gekregen om per direct met de werkzaamheden te starten. Tijdens de regeringsraadvergadering van woensdag zal de situatie te Weg naar Zee en de maatregelen die getroffen moeten worden met een spoedkarakter worden behandeld. Om de samenleving volledig te informeren houdt het ministerie van Openbare Werken vanavond een informatiesessie voor de media, meldt de Communicatiedienst Suriname. Tijdens deze sessie wordt uitgebreid ingegaan op de huidige stand van zaken, de geplande verbeteringen en de maatregelen die genomen worden om een veilige en duurzame dijkinfrastructuur te realiseren.
- Cubaans koppel gearresteerd voor mensenhandel en mensensmok…..
- Bromfietser overlijdt bij aanrijding met personenauto..
- Lijk manspersoon aangetroffen in bushuisje te Zanderij..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur overhandigt geloofsbrieven …..
- Regering neemt besluiten over brandende vraagstukken..
- Korpschef: ‘Uitspraken over agenten betrokken bij groepsver…..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur presenteert geloofsbrieven …..
- Tien nieuwe boorputten voor de kust van Suriname in 2025-20…..
- Vijftien PO’s registreren zich bij CHS..
- Paneldiscussie over het doorbreken van machtsdynamieken voo…..
- Inflatie in 12 maanden tijd 9,8%..
- Carla Orsine Boldewijn..
- Johny Trimo Sontosoemarto..
- Economische Zaken handelt klachten samenleving af..
- Advocaat Raoul Lobo vraagt OM niet-ontvankelijk te verklare…..
- Wong A Kiem Hetty Helouise..
- Hetty Helouise Wong A Kiem..
- Rinia Polak..
- TotalEnergies ontvangt FPSO-romp voor Granmorgu-project..
- Regering bevestigt inzet voor woningbouw en volksgezondheid..
- Optreden Badderman in Melkweg cruciaal..