Naar aanleiding van ons krantenbericht op donderdag 30 januari onder de kop: ‘Diefstal uit koffers op JAP-Luchthaven’, inzake de ontvreemding van spullen uit koffers van aankomende passagiers op de luchthaven, heeft een overheidsfunctionaris ons benaderd met aanvullende informatie. Een overheidsfunctionaris heeft bevestigd dat luchtvaartmaatschappijen zich bewust zijn van diefstalincidenten bij de bagage-afhandeling op Zanderij, maar dat de verantwoordelijkheid hiervoor bij het afhandelingsbedrijf ligt. Hij zei dat de betrokken luchtvaartmaatschappijen deze gevallen moeten melden bij de grondaf-handelingsmaatschappij, omdat het management van dergelijke bedrijven, vaak niet op de hoogte is van individuele gevallen van diefstal. De functionaris verwees naar een persoonlijke ervaring, waarbij waardevolle bezittingen, waaronder dure parfum en een oplader van het merk iPhone, werden gestolen uit de koffer van een passagier die terugkwam uit Curaçao. Dit werd enige tijd geleden gemeld bij de directeur van Surinam Airways (SLM), die bevestigde, dat dergelijke incidenten bekend waren, en dat het afhandelingsbedrijf op de luchthaven in Curaçao verantwoordelijk is.
Passagiers wordt aangeraden om bij vermissing van spullen, direct melding te maken bij de luchtvaartmaatschappij én het afhandelingsbedrijf. Ook wordt geadviseerd waardevolle spullen in de handbagage mee te nemen om risico’s te minimaliseren.
Niet alleen op buitenlandse, maar ook op de JAP-Luchthaven wordt er regelmatig uit bagage van aankomende passagiers gestolen.
The post Overheidsfunctionaris: ‘Afhandelingsbedrijf verantwoordelijk voor bagagediefstal’ ..
- Herdenking van de Holocaustslachtoffers..
- ‘Gedeelde verantwoordelijkheid voor wat in verkeer gebeur…..
- Probleem lezen en schrijven nog steeds niet aangepakt..
- ‘Royement mag niet leiden tot beëidiging van het DNA-lidmaa…..
- Wordt de vicepresident doelbewust politiek uitgeschakeld?..
- VIDS start landelijk project voor bescherming inheemse land…..
- Roué Verveer begint maart met nieuwe show..
- Snijders pronkt met zijn vijf lp box..
- De economie kan nooit ‘gezond’ zijn gemaakt doo…..
- Verbetering dienstverlening bij de afdelingen Rijbewijzen e…..
- Man aangehouden op Zanderij met vermoedelijke cocaïne in ko…..
- Medaille als symbool voor motivatie om meer inzet voor het …..
- Ingrid Bouterse-Waldring: “Opdracht van Bouterse om verkiez…..
- Militair aangehouden die doos met drugs probeerde te verzen…..
- Korpschef doet bij afronding ME-training meet met speedmars..
- Nog geen concrete resultaten over samenwerking partijen..
- Muziekschool van Wageningen vernoemd naar Willy King..
- Bedrukte stemming bij viering Chinees Nieuwjaar..
- Stiefvader voor de rechter wegens verkrachting..
- ASOCIAAL VUILSTORTEN MOET OPHOUDEN..
- Militair die cocaïne wilde posten na zes maanden aangehoude…..