Tijdens de regeringsvergadering onder leiding van president ChandrikapersadSantokhi heeft de regering goedkeuring verleend aan het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) met betrekking tot de betaling van de achterstand aan airport fees van de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij (SLM) NV aan de NV Luchthavenbeheer, conform de gemaakte afspraken.
TCT-minister Uraiqit Ramsaran heeft de regering op de hoogte gesteld dat de bond bij de NV Luchthavenbeheer op 1 april 2025, na een Algemene Ledenvergadering, heeft besloten in beraad te gaan en geen SLM-vluchten meer af te handelen. Na ontvangst van dit bericht heeft de regering onmiddellijk ingegrepen en de betrokken partijen opgeroepen voor overleg.
Aan dit gesprek namen deel: de directie en de raad van commissarissen (RvC) van de NV Luchthavenbeheer, de directie en RvC van de SLM, minister Ramsaran en vicepresident Ronnie Brunswijk. Uit het overleg is voortgekomen dat de betalingen op gang moeten komen en dat beide parastatale bedrijven verder overleg zullen moeten voeren over het inlopen van de betalingsachterstand.
- Eleonora Frederika Cadogan-Clydesdale..
- Natio-bondscoach Menzo: ‘Ik wil dat de wereld ons voor vol …..
- Jogi: “Stemmen op de NDP betekent armoede vergroten”..
- Noersalim: Bemiddelingsraad al maanden niet betaald..
- Ambtenaren krijgen tijdelijke loonsverhoging van 10 procent..
- ‘Staat wordt benadeeld voor ruim 30 miljoen USD’..
- Overeenkomst rond 113.000 hectaren grond bevat ontoelaatbar…..
- ‘Friends and family’ belemmert meer inkomsten u…..
- 2000 Israëlische academici, 100 militaire artsen en honderd…..
- REQUEST FOR EXPRESSION OF INTEREST FOR CONSULTING SERVICESO…..
- Bewegend beeld..
- Minister Emanuël wilde meer bereiken voor sportsector..
- Regering keurt onderhands miljoenenproject voor verkaveling…..
- Geen aanbesteding voor verkavelingsproject van US$ 23,4 mil…..
- President Santokhi decoreert niertransplantatieteam..
- Deviezencommissie slaat terug: ‘Ongenuanceerde en ongefunde…..
- Breaking: Regering keurt onderhands miljoenenproject voor v…..
- Deviezencommissie verbaast: weerspreekt uitlatingen van Rag…..
- Vraagtekens..
- President Santokhi decoreert leden niertransplantatie missi…..
- Deviezencommissie faalt: goud en deviezen onbeheerd..