Oud-medewerkers Billiton willen oplossing voor lopende problemen

Ex-medewerkers van BHP-Billiton hebben vandaag een petitie ingediend bij De Nationale Assemblée (DNA), waarin zij de aandacht vragen voor een reeks problemen, zoals een lang uitblijvende pensioenaanpassing, het schandaal rond het Wakiki-project en een slepende rechtszaak. De groep werd ontvangen door parlementsvoorzitter Marinus Bee.

Glenn Georgetine, gepensioneerde van BHP-Billiton, zegt dat er nog geen oplossing is voor de zaak waarbij gepensioneerden een perceel zouden krijgen nabij het Regionaal Ziekenhuis Wanica. Er is echter nog niets op de grond gedaan.

De rechter oordeelde dat er tot vervolging moest worden overgegaan, maar die is nog niet uitgevoerd zegt Georgetine. Bee zei de zaak onder de aandacht brengen van de Procureur-Generaal (PG) en Hofpresident.

..