Minister Marinus Bee van Binnenlandse Zaken (Biza), heeft vandaag zijn eerste werkbezoek gebracht aan twee belangrijke diensten binnen zijn ministerie: het Centraal Bureau voor Burgerzaken (CBB) en het Nationaal Archief Suriname (NAS). Hij werd vergezeld door onderminister Kelvin Koniki en directeur Nasier Eskak. Het bezoek was bedoeld als kennismaking en oriëntatie, en vormt het startschot van een reeks geplande werkbezoeken.
Tijdens het bezoek spraken de bewindslieden met medewerkers van beide instellingen. Ze luisterden naar de knelpunten op de werkvloer en namen ruim de tijd om de verschillende afdelingen te bezoeken en persoonlijk kennis te maken met het personeel. Minister Bee gaf aan bewust te kiezen voor een benadering waarbij hij niet alleen vanuit kantoor bestuurt, maar actief de verbinding zoekt met de praktijk.
“Ik ben onder de indruk van wat ik vandaag heb gezien. Het is bewonderenswaardig hoe ambtenaren, ondanks beperkte middelen, hun taken met toewijding blijven uitvoeren. Vanuit een afstand wordt vaak snel geoordeeld, maar in de backoffice zie je pas hoeveel werk er verzet wordt,” aldus Bee.
De minister sprak zijn waardering uit voor het personeel en deed een oproep tot samenwerking. “Laat de werkers ons de input geven. Alleen samen kunnen wij dit land opbouwen,” benadrukte hij. Daarnaast wees hij op de noodzaak om te werken aan het verbeteren van de positie van ambtenaren, die volgens hem een cruciale rol spelen in de ontwikkeling van Suriname.
- Mexico start loterij om migranten in VS te steunen..
- Verontwaardiging over weigering visa voor Venezolaans Littl…..
- ‘Korpschef en hoofd DNV met technocraten invullen’..
- Ludwig Belgrave na zege op De Arend: ‘Deze wedstrijd was ee…..
- Sauditha Breeveld – Bell (76) Rotterdam 25-7-2025..
- Kansen door milieu en olie/gas in één ministerie te combine…..
- VS en EU bereiken handelsakkoord: 15% importheffing voorkom….
- Minister Misiekaba belooft actie na zorgwekkende signalen P….
- Column: Gij zult niet… of toch wel?.
- Van Dijk-Silos: ‘Al de zaken die ik heb zijn van algemene b…..
- Minister Pokie zoekt oplossing voor problemen rond moni kar…..
- Vandaag beëdiging nieuwe parlementariërs en nieuwe minist…..
- Column: Borrelpraat no. 882.
- Artino Oldenstam keert terug met zwoele single ‘Gitara’..
- Boedjoe veroordeeld voor vernieling van politieke billboard…..
- Zo woon ik: ‘Ik was op slag verliefd!’..
- Rusland schroeft viering Marine Dag terug na golf Oekraïens….
- Krin birti-actie Land van Dijk..
- Amerika en Mexico winnaars Norceca Beach Tour Suriname..
- Transvaal triomfeert met 3-0, Robinhood verovert beker met ….
- Slachtoffer steekincident in het MMC overleden; verdachte a….