Minister Marinus Bee van Binnenlandse Zaken (Biza), heeft vandaag zijn eerste werkbezoek gebracht aan twee belangrijke diensten binnen zijn ministerie: het Centraal Bureau voor Burgerzaken (CBB) en het Nationaal Archief Suriname (NAS). Hij werd vergezeld door onderminister Kelvin Koniki en directeur Nasier Eskak. Het bezoek was bedoeld als kennismaking en oriëntatie, en vormt het startschot van een reeks geplande werkbezoeken.
Tijdens het bezoek spraken de bewindslieden met medewerkers van beide instellingen. Ze luisterden naar de knelpunten op de werkvloer en namen ruim de tijd om de verschillende afdelingen te bezoeken en persoonlijk kennis te maken met het personeel. Minister Bee gaf aan bewust te kiezen voor een benadering waarbij hij niet alleen vanuit kantoor bestuurt, maar actief de verbinding zoekt met de praktijk.
“Ik ben onder de indruk van wat ik vandaag heb gezien. Het is bewonderenswaardig hoe ambtenaren, ondanks beperkte middelen, hun taken met toewijding blijven uitvoeren. Vanuit een afstand wordt vaak snel geoordeeld, maar in de backoffice zie je pas hoeveel werk er verzet wordt,” aldus Bee.
De minister sprak zijn waardering uit voor het personeel en deed een oproep tot samenwerking. “Laat de werkers ons de input geven. Alleen samen kunnen wij dit land opbouwen,” benadrukte hij. Daarnaast wees hij op de noodzaak om te werken aan het verbeteren van de positie van ambtenaren, die volgens hem een cruciale rol spelen in de ontwikkeling van Suriname.
- Schuld van SLM bij Luchthavenbeheer is USD 13 miljoen..
- Sampie: ‘Ik was mijn telefoon thuis vergeten’..
- Ricardo Panka in beeld voor ambassadeurspost..
- Bejaarde man zwaar toegetakeld; derde overvaller nog voortv…..
- Suriname: Ministerposten, het wordt tijd dat de lat hoger l….
- Samenleving is lang genoeg gestraft, zegt nieuwe OW-ministe…..
- Presidentsverkiezingen Guyana draaien om olie, ongelijkheid…..
- Museum Bakkie: ‘Ik ben zelf geïnteresseerd in bijzondere ve…..
- Morgen eerste ministersraad vergadering..
- Fractie NPS doneert maandelijks SRD 120.000 aan sociaal fon…..
- Reyme: ‘Moment om vertrouwen in politiek te herstellen’..
- EBS ontslaat bondsvoorzitter Marciano Hellings op staande v….
- Boeing lijkt te profiteren van handelsoorlog..
- Gospelartiest ‘Revo’ Pinas verbreekt stilte met nieuwe sing…..
- Man aangehouden voor verduistering van gouden ketting..
- Kunst verklaard: Oom John..
- Gewapende overval op GOw2-shop Coesewijnestraat..
- NPS-fractie levert uit maandelijkse bezoldiging SRD 120.000…..
- Rijstexport in het slop: Suriname dreigt gouden korrel te v…..
- Studie: Gevallen van leverkanker kunnen tegen 2050 bijna ve….
- Alleenstaande 91-jarige seniorenburger gekneveld; twee verd….