PALU-ondervoorzitter Henk Ramnandanlal is niet van mening dat de politieke combinatie OPTSU een doodgeboren baby is. Het is een baby die ter wereld is gekomen, huilt, groeit en steeds sterker wordt. Momenteel wordt binnen OPTSU de laatste hand gelegd aan de invulling van de kandidatenlijsten. De partij kende haar eerste tegenslag met het vertrek van de SPA uit de samenwerking.
Ramnandanlal stelt dat burgers moe zijn van deze en de vorige regering en iets nieuws willen. Echter merkt hij op dat OPTSU belangrijk is, omdat anders mensen niet twee weken lang zaken zouden hebben verteld in de media. Volgens de partijtopper ziet men OPTSU als een serieuze dreiging.
In gesprek met LIM FM stelt de politicus verder dat er figuren zijn die bang zijn voor de politieke combinatie, die grote plannen heeft om vernieuwingen door te voeren. Wie de nieuwe lijsttrekker zal worden voor OPTSU, wordt nog bekendgemaakt. Die positie was voor de SPA, die eruit stapte en is gaan samenwerken met de NPS.
Geruchten doen de ronde dat Imran Taus de lijsttrekker zal worden. Mocht de partij regeerverantwoordelijkheid krijgen, zal ze harde onderhandelingen voeren omdat het landsbelang voorop staat. Voor vriendjespolitiek zal er volgens Ramnandanlal geen ruimte meer zijn.
De deur voor samenwerking met andere partijen is niet gesloten. OPTSU wil een zo breed mogelijk veld hebben om zo gegarandeerd te zijn van het behalen van zetels. Van belang is dat er een beleid wordt ontwikkeld om op lange termijn voordelen voor de samenleving te waarborgen.
- Hoefdraad mag bij verstek laatste woord voeren in strafzaak…..
- Minister Raghoebarsing: “Ik ga voor niemand de gevangenis i…..
- Venezuela beschuldigt Guyana van provocatie na maritiem inc…..
- OAS uit scherpe kritiek op acties Venezolaanse marine in Gu…..
- Verdediging persisteert: Algehele vrijspraak voor Hoefdraad..
- ‘Dankzij ABOP hebben grote delen van Suriname stroom, water…..
- Leerlingen Sarasvatischool maken kennis met diverse beroepe…..
- Media getraind in ethische berichtgeving mentale gezondheid..
- Surinaamse verwent smaakpapillen in Belgische Turnhout..
- Uitslagen voetbalwedstrijden – 3 maart 2025..
- Ben-Gvir roept Israël op om voedselopslagfaciliteiten in Ga…..
- Jennifer Vreedzaam: de strijd van inheemsen is niet van nu..
- CARICOM veroordeelt Venezolaanse maritieme schending en ste…..
- Registratie politieke partijen..
- Ramdin verbaasd over brief NDP naar CARICOM over Tigri..
- Robinhood en Transvaal vergeten te scoren..
- Houtverwerkingssector krijgt boost met EU-ondersteunde same…..
- Terugslag gezondheid paus: opnieuw acute ademhalingsproblem…..
- Noors bedrijf: Suriname behoort tot de top oliefrontlanden..
- Korpschef Isaacs bezorgd over commerciële sekswerkers in wo…..
- Komende regering moet zachter IMF-programma uitvoeren..