door Steven Seedo
PARAMARIBO — “Het concert is ontzettend belangrijk voor ‘Badda’. De show is een grote stap in zijn carrière en bevestigt zijn groeiende populariteit.” Woorden van Sherida Hoogvliets tegenover de Ware Tijd over het eerste concert van de Surinaamse reggae-en dancehall artiest Badderman op 1 juni in de Melkweg van Amsterdam.
Voor de manager is het optreden ook een moment waarop de artiest zichzelf kan bewijzen en zijn naam definitief kan vestigen in de Nederlandse muziekscene. “Als dit een succes wordt, ligt een volgende stap, zoals Paradiso, een ander poppodium in Amsterdam, zeker binnen handbereik.”
“De show is een grote stap in zijn carrière en bevestigt zijn groeiende populariteit”
Badderman groeide op in een muzikale familie en begon zijn carrière al op jonge leeftijd. Door samenwerkingen met artiesten als King Koyeba, Jonna Fraser en Kater Karma ontpopte hij zich tot één van de grootste reggae-artiesten uit Suriname. Hij woont tegenwoordig in Nederland.
Bekend van hits als ‘Bosi Mi’, ‘Watra Mama’ en ‘Te Dede’ brengt Badderman zijn unieke mix van reggae, dancehall en Surinaamse vibes naar Nederland. Het concert in de Melkweg wordt georganiseerd samen met de organisatie Gowtu Su’Urban.
Badderman stond op 21 december voor het laatst op de planken in Suriname. Hij trad op in de Anthony Nesty Sporthal. Bij dat event werd de aankondiging van zijn concert in de Melkweg met luid gejuich ontvangen. Met zijn laatste single ‘Magneet’ scoorde Badda een nummer 1-hit bij SRS.
- Openbrief aan de regering en De Nationale Assemblee..
- Assembleelid Plein: “Regering moet na registratie partijen …..
- SANTOKHI’S PERSOONLIJKE COALITIE..
- HOUDT DE DIEF ROEPT DIEF..
- BLTO protesteert en zal tot 10 uur lesgeven..
- Geen gunst, maar een recht!..
- Met PVC en DUS 13 partijen geregistreerd bij CHS..
- Bestuurder die inreed op politie bij roadblock aangehouden..
- Tienduizenden rouwen om vermoorde Hezbollah-leider, Nasrall…..
- STEM VAN LAAGGELETTERDEN TREKKEN MET POPULISTISCHE BELOFTEN..
- BLIND..
- Dikan: “Kiesregeling onvoldoende bekend bij bevolking”..
- Een politiek middenblok, een brug te ver?..
- DUS officieel geregistreerd na correcties in documenten..
- Robinhood krijgt Notch met veel moeite klein..
- VSG: Nota van wijziging grove schending van rechten inheems…..
- Inflatie omlaag, maar prijzen omhoog; hoe kan dat?..
- ONRUST CONSTITUTIONEEL HOF..
- DOERGA MOET ZICH NIET BEMOEIEN MET GRENSKWESTIES..
- Duitsers stemmen, extreemrechtse partij koerst op beste res…..
- VSG: “Nota van wijziging grondenrechten grove schending van…..