Kreta heeft er een trekpleister bij. Toeristen gaan tijdens hun bezoek aan het Griekse eiland massaal op zoek naar Chonkus Maximus, een dikke kat die een beoordeling van net geen vijf sterren krijgt op Google.
Volgens buurtbewoners hangt de lijvige straatkat al jaren rond in de buurt van Akti Kanari, een strand in de gemeente Chania. Het dier werd pas bekend nadat iemand een video deelde op TikTok waarin hij als een koning ligt te slapen op de stoel van een lokale taverne.
De beelden gingen meteen viraal en de kat kreeg van het internet de naam Chonkus Maximus. Een gebruiker heeft de plek waar Chonkus Maximus het vaakst rondhangt zelfs als locatie gemarkeerd op Google Maps, zodat toeristen hem nog makkelijker kunnen vinden.
De kat heeft ondertussen een gemiddelde score van 4,8. Dat maakt het dier populairder dan andere toeristische trekpleisters op het eiland, zoals de Samariakloof en de lagune van Balos.
Op het eiland wordt intussen ook merchandise verkocht van het razend populaire dier. Sommige lokale horeca-uitbaters beloven gratis sardienen aan toeristen die kunnen bewijzen dat ze de kat hebben gevonden, en één lokaal café zette de ‘Chonkus Cappuccino’ op het menu: “Extra schuimig, net als hij.”
- ‘The Voice’ krijgt nieuwe coaches voor seizoen 29V
- Dodelijk jaar voor journalisten in Latijns-Amerika: “Misdaa…..
- Vrijdag 25 juli 2025V
- Vandaag toelating nieuwe DNA-leden; parlement blijft onvolt…..
- DOE-voorzitter Alfaisi: Ministerie van Economische Zaken is…..
- Regering buigt zich over toekomst SLM en luchtvaartsector.
- Regering onderzoekt verlichting schuldenlast Suriname.
- President: “Geen nieuw beleid in begroting 2025”.
- Eerste raadsvergadering nieuwe regering onder leiding Geerl….
- Humphrey Iwan Wong-A-Soij (69) Amsterdam 22-7-2025(Beri)
- Radjie Rijstindustrie verliest rechtszaak ondanks kromme hy…..
- Staatsschuld ook voor nieuwe regering een last..
- Suriname hoeft zich geen zorgen te maken over visa-restrict…..
- VHP-fractie eist naleving 24-uursregel bij DNA-vergaderinge…(Star)
- Grotendeels zonnig en helder weer(Star)
- Simons: SRD 1,3 miljard tekort; geen nieuw beleid in begrot…(Star)
- President Simons: tekort staatsbegroting 2025 Suriname loop…..
- Ambassadeur Santarosa: “Meer Portugeessprekende Surinamers …..
- Voorzitter Politiebond: “Politiek moet zich niet bemoeien m…..
- Ramautarsing uit zorgen over nieuwe regering(West)
- Reactie op uitspraken oud-minister Ramadhin: transparante c…(West)