Opmerkelijk – 2-jarig meisje in koffer gestopt in Nieuw-Zeeland, buschauffeur ziet bagage bewegen

Een vrouw is in Nieuw-Zeeland opgepakt nadat ze met een bus had gereisd terwijl ze een tweejarig meisje had verstopt in haar koffer. De koffer was opgeborgen in de aparte bagageruimte van de bus.

Volgens Nieuw-Zeelandse media vroeg de 27-jarige vrouw tijdens een geplande stop toegang tot de bagageruimte. De chauffeur merkte toen op dat de bagage van de vrouw bewoog en sloeg alarm. Bij het openen van de koffer kwam het meisje tevoorschijn.

De politie liet weten dat het kindje het behoorlijk behoorlijk warm had, maar verder ongedeerd was. Wel werd het meisje meegenomen naar het ziekenhuis voor verder onderzoek. Een woordvoerder van de politie benadrukte dat het ‘veel slechter had kunnen aflopen’.

De vrouw is aangeklaagd voor mishandeling en verwaarlozing van het meisje. Wat de relatie is tussen de twee is niet bekend gemaakt door de politie. “We willen de buschauffeur bedanken voor zijn alerte optreden, daardoor is erger voorkomen”, zei de politie.