Er zijn oplossingen in zicht voor de knelpunten tussen de Vereniging van Radio en Televisie Bedrijven Suriname (VRTS) en de Telecommunicatie Autoriteit Suriname (TAS). De voorstellen hiertoe zijn op donderdag 24 april door onafhankelijke deskundigen gepresenteerd tijdens een bijeenkomst op het Kabinet van de President.
Dit gebeurde in het bijzijn van president Chan Santokhi. Met het staatshoofd hebben in de afgelopen periode een reeks van gesprekken plaatsgevonden om de langdurige knelpunten tussen de VRTS en de TAS te bespreken. In de voorstellen zijn alle inzichten van de twee partijen en het ministerie van Transport, Communicatie en Toerisme (TCT) meegenomen.
President Santokhi benadrukt het belang van dialoog en snelle oplossingen voor de problemen tussen VRTS en TAS. De voorstellen zijn specifiek gericht op het aanpakken van de financiële lasten, zoals de hoge spectrum- en vergunningsgelden, die de sector, met name sinds de economische crisis en de covidpandemie zwaar treffen.
De gepresenteerde voorstellen zijn het resultaat van diepgaande analyse van de bestaande problemen en intensieve gesprekken met alle betrokken partijen. Ze moeten een concrete basis vormen voor het oplossen van de problemen waar de sector al geruime tijd mee kampt.
VRTS, TAS en TCT zullen de voorstellen grondig bestuderen, waarna een implementatie besproken zal worden.
- Ontwerp-staatsbesluit RVI klaar: start 80+ op 2 mei..
- Training journalisten voor verkiezingdag; vraagtekens over …..
- BIZA zet met Verkiezingsbeurs 2025 eindsprint naar stembusg…..
- Koningsdag viert gedeeld erfgoed Suriname-Nederland..
- Parmessar: “Waar zijn de tjauwmin-eters nu?”..
- Suriname lanceert e-paspoort als stap naar modernisering..
- Spoedvergadering regering: Infrastructuur en verkiezingen c…..
- BiZa lanceert Verkiezingsbeurs 2025 voor eerlijke verkiezin…..
- President in rouw; last alle publieke en politieke activite…..
- Petronas zet belangrijke stap: Haalbaarheidstudie voor gasp…..
- Vrouw verduistert sieraden die haar toevertrouwd waren..
- Ons politiek-bestuurlijk systeem is criminaliteit faciliter…..
- Winti geloof nader bekeken: ‘Als je gelooft, moet je weten …..
- VHP benadrukt toekomstvisie tijdens verkiezingsdebat in Ned…..
- VLS: Peiling VHP is tegenstrijdig en misleidend..
- Venezuela fel tegen aanwezigheid Guyana in Stabroek-blok..
- Barcelona wint Copa del Dey na opmerkelijke Clasico..
- Wonnie Boedhoe nieuwe voorzitter Fonds Voorzieningen Ouders…..
- President Santokhi houdt spoedvergadering over verkiezingsv…..
- VSB wenst uitstel inwerkingtreding Nieuw Burgerlijk Wetboek..
- CBvS grijpt in bij pensioenfonds Alcoa wegens schending ins…..