Ondanks de machtspositie van de VHP, NDP en NPS in achtereenvolgende kabinetten, is het hen nooit gelukt om het binnenland tot ontwikkeling te brengen. Dat was de boodschap van ABOP-topper, parlementsvoorzitter Marinus Bee tijdens een bijeenkomst van de partij in het bestuursresort Kabalebo. Hij vindt dat de ABOP de enige partij is – die tevens in al die kabinetten onderdeel van uit maakte – die het binnenland zal kunnen ontwikkelen.
Bee refereerde naar de 15 jaren waar de NPS de leiding had over het land, 14 jaren in totaal van de NDP (democratisch), waabij zij in de laatste jaren niemand anders nodig hadden. De VHP leidt nu al 5 jaren het land en de problemen zijn hetzelfde gebleven.
Bee zorgde tijdens zijn toespraak ervoor dat hij de onderprestatie van minister Inez Pané uit de ABOP indekte op Sociale Zaken en Volkshuisvesting. Dit ministerie heeft meerdere keren kritiek gehad vanwege het sociaal beleid. Ook het IMF tikte Suriname op de vingers over de uitvoering daarvan. Bee sprak van ‘de problemen op Sociale Zaken’. Hij zegt te willen zien of die problemen er zouden zijn als de ABOP invulling had gegeven aan het ministerie van Financiën en Planning.
- Holifeest ambassade India etaleert eenheid in verscheidenhe…..
- Kadensi biedt verontschuldigingen aan Oostburg aan, maar bl…..
- MOU ondertekend na succesvolle integratieconferentie gezond…..
- LUCHTVERKEERSLEIDERS ONTEVREDEN..
- DONKERE KANT VAN MIGRATIE..
- Rechter vonnist dieven voor stelen auto onderdelen..
- Marwina Ziekenhuis en CHOG verlengen samenwerkingsovereenko…..
- Werkgroepen moeten problemen Coronie en Nickerie aanpakken..
- Holiboodschap Santokhi: Kiezen voor rechtvaardigheid en saa…..
- SVV verrast Bazooka in U17-jongens volleybalfinale..
- Verdachte ontkent moord op vriendin..
- STAATSOLIE-OBLIGATIE RISICOVOL?..
- OVERHEIDSVOERTUIGEN EN ONDERHOUD..
- Diploma-uitreiking geslaagde politiefunctionarissen voor Ba…..
- Singapore Airlines-regels voor draagbare batterijen en powe…..
- Hoogseizoen DNA-kandidaten aangebroken..
- Integriteit politiek systeem bewaren..
- Brunswijk feliciteert samenleving met Holi Phagwa..
- Vreugde kreten bij Phagwa-viering Indiase Ambassade..
- ABOP-voorzitter: Holi onderstreept verbondenheid..
- Ramesh Mahadien..